Türkçe"Den Dönenin Kalemi Kırılsın!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cepni
    cepni's avatar
    Erkek

Bu türküyü dinlerken gerçekten çok duygulandım ve acele tarafından bir video hazırladım, maksat bir nebze olsun dilin önemine vurgu yapmak:

http://www.youtube.com/watch?v=uVV7f2aKuU8

Bizim oralarda VATAN SATSA BİR KİŞİ ANINDA BİTER İŞİ! / "Türkçe"m, ana dilim, ata sesim, ses bayrağım, Bu koskoca dünyada beni sen Türk edensin." / Benim bozkurt yurdumda çakalların işi ne!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

Türkü hiç ilgimi çekmedide BU olay konusunda tabiki haklısın.Türkçe özellikle ergen çiçekleri ve kendini farklı göstermek isteyen gelişimini tamamlayamamış kişiler tarafından kirletilmektedir! Bi şekilde halledilebilmesi lazım bu durumun.En başta biz kendimiz daha dikkatli olmalıyız tabiki.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cepni
    cepni's avatar
    Erkek

Türküyü beğenmeyebilirsin tabi, önemli olan Türkçemize sahip çıkmak, ben dinlerken duygulandım açtım konuyu, dediğin gibi yeni nesil '' emoca ! '' diye bir dil icat etmiş kimse kimsenin ne dediğini anlamıyor!

Bizim oralarda VATAN SATSA BİR KİŞİ ANINDA BİTER İŞİ! / "Türkçe"m, ana dilim, ata sesim, ses bayrağım, Bu koskoca dünyada beni sen Türk edensin." / Benim bozkurt yurdumda çakalların işi ne!
Toplam Hit: 1316 Toplam Mesaj: 3