Turkcell 100 Kontore + 30 Kontor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek

phoneix bunu yazdı:
    -----------------------------
    2. bombada doğum günlerinizde aradığınızda 50 kontor hediye ediyorlar bugun doğum günü olan varsa denesin ciddiyim haa
    -----------------------------

hacı bnm kart annemin üzerine onun bugün doğum günü doğal olarak kartın sahibinin doğum günü hatta bugun türkcell doğum günün kutlu olsn die mesaj yolladı bu dediğin şey ciddimi ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oliWeR
    oliWeR's avatar
    Erkek

arkadaşlar sallamayın :)  yani arkadaşın sallamasın :)

kartın şifresi 14 karakterli kazırken 14 ünüde kazıyacak hali yok kimsenin. 14 karakterden sadece 6 tanesi okunuyorsa kontörünü yükleyebiliyorsun. müşteri hizmetlerinden de yükletebilirsin, online işlemlerden de yükleyebilirsin6 karakteri ve seri numarasıyla. o dediğiniz olsaydı eğer süper olurdu kontörü kazımadan seri numarasını müşteri hizmetlerine verirdik. 30 kontör alırdık :) malum seri numara kontör jilatini açılmadan okunabiliyor :)

Ne çok küfür ediyorsun diyorlar. Ne yani hayatın içine edenlere şiir mi yazayım ?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    volkan
    volkan's avatar
    Erkek
    arkadasın saka yapmıs sana  bole bi sorun yasamıstık   kartın fax ını istiyolar     gonderiyosun sadece kartta yazan miktarı yukluyolar:)

onekine?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    c4c4
    c4c4's avatar
    Erkek

denedim Az once turkcell bilmem ne Bayisine Gidin Size Ordan Yeni 100 Kontor verirler yada Hattınıza Yüklerler Dediler .

o Arkadasına Selam larımı ilet pls :) 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BLueShaDow
    BLueShaDow's avatar
    Erkek
    ben kazımıştım bundan 2 sene once bana 100 kontor gonderdiler tabi o olayın farkına varabilir kontoru geriye alabilir.

Oynama Babayla Baba Yorgun....
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    phoneix
    phoneix's avatar
    Erkek

damam damam siz bilirsinizz hep siz bilisizz:DD

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piyons
    piyons's avatar
    Erkek
    slm günde 1 kereye yakın kontörü yanlış kazımış müşteri geliyor ve müşteri hizmetlerini arayınca seri numarasından yüklüyorlar 30 kontör hikaye yani...

""Yaşamak bu kadar sıkıcıysa..Ölüm ne kadar acıdır..."" http://img337.imageshack.us/my.php?image=hirbo1yb1.jpg http://img337.imageshack.us/my.php?image=hirbo2ca5.jpg http://img71.imageshack.us/my.php?image=hirbo4od2.jpg
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolygaN
    HolygaN's avatar
    Erkek
    Ben çok kazıdım öyle. Aradım Turkcelli abla seri numarayı istedi. Sonra okuyabildiğin rakamları sırasıyla söyle dedi. Onlarıda söyledim. Kazınmış rakamları da kendisi söyledi. Kontörü yükledi. Vedalaşıp kapattık.
Toplam Hit: 3541 Toplam Mesaj: 19