Turkcell Bip'e Çift Sim Kart Desteği Geldi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Turkcell sonunda doğru düzgün bir özellik getirmiş Bip'e. Avukat, sigortacı, emlakçı vs olupta çift telefon taşımak zorunda olanlar için güzel bir servis.

Şuan için ücretsiz diyorlar ama ileride ücretli olur muhtemelen. SMS'ler ana hatta yönlendiriliyor ve telefonun kendi SMS uygulamasına düşüyor.

https://www.turkcell.com.tr/servisler/ikinci-numaram-bipte

mkyb tarafından 13/Tem/18 23:45 tarihinde düzenlenmiştir

Çok alakası var. İkiniz de gençsiniz. Bi kıdem tenzili, küçük bi kınama yırtarsınız. Behzat amirimin abisi var, onu kollayanlar var onun arkadaşları var çevresi var. Benim kimsem yok tamam mı, benim kimsem yok. Bende bir tek cinayet var, tamam mı. Cinayet ben oldum cinayet, anladın mı. Ben cinayet oldum anladın mı ha, cinayeti benden alırsan hiçbir şeyim kalmaz biterim. Meslekten atarım dedi konuşmazsan, tamam mı, ha, ha ? Amirim meslekten atarım dedi. Konuşmazsan atarım dedi.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

Bip'te telefon görüşmesi yapmak eziyet ya, ses kopuyor, alçalıyor, kesiliyor vs.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

https://www.tahribat.com/forum/dunyanin-en-iyi-mobil-mesajlasma-uygulamasi-adayi-228566

zamanında yazmıştm , bip telegram ile birlikte dünyanın en iyi mesajlaşma yazılımı.

web desteği de geldi yani bilgisayardan da artık mesajlaşabiliyorsunuz. 

gerek hız gerek tasarım gerek kota yememe vb. şeyler sayesinde whatsapp ın papucu zaten dama. 

@GusFring

dediğin problemler sanırım 5g gelmeden düzelmeyecek yani internet üzerinden sesli ve görüntülü görüşmeden bahsediyorum.

PanxeR tarafından 13/Tem/18 01:15 tarihinde düzenlenmiştir

www.premiumregion.com Alldebrid Türkiye / IDM Türkiye yetkili bayi. ulaşmak isteyen mail atsın tyfn.panxer@gmail.com yada telegram https://t.me/PanxeR
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

Benim Turkcell hattım yok ama yine de kullabilir miyim? 

Edit. Kullanabiliyormusum. Hemde Rus numarası ile kullanıyorum. Lazcim ile sohbet ediyoruz. 

Pikacu tarafından 13/Tem/18 02:14 tarihinde düzenlenmiştir

Kendimi eğitime ilme bilime adadım... Diyelim ki, sen benimsin,hasretin benim... Çalarsa kapımızı ayrılık gider misin Sevgilim ?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Pikacu bunu yazdı

Edit. Kullanabiliyormusum. Hemde Rus numarası ile kullanıyorum. Lazcim ile sohbet ediyoruz. 

Turkcell harici desteği olması iyiymiş.

Çok alakası var. İkiniz de gençsiniz. Bi kıdem tenzili, küçük bi kınama yırtarsınız. Behzat amirimin abisi var, onu kollayanlar var onun arkadaşları var çevresi var. Benim kimsem yok tamam mı, benim kimsem yok. Bende bir tek cinayet var, tamam mı. Cinayet ben oldum cinayet, anladın mı. Ben cinayet oldum anladın mı ha, cinayeti benden alırsan hiçbir şeyim kalmaz biterim. Meslekten atarım dedi konuşmazsan, tamam mı, ha, ha ? Amirim meslekten atarım dedi. Konuşmazsan atarım dedi.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Pikacu bunu yazdı

Şuan baktım sadece Turkcell hatlar için diyor. Sen nasıl kullanıyorsun hocam?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    Pikacu bunu yazdı

Şuan baktım sadece Turkcell hatlar için diyor. Sen nasıl kullanıyorsun hocam?

Arap hattı ile kullanıyorum :))

Toplam Hit: 341 Toplam Mesaj: 7
turkcell