Turkcell En İyi Tarife

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

yüksek gelmesi müşterinin suçu 

ben 10 yılı geçti faturalı kullanıyorum hiç de yüksek gelmedi ne vodafone ne turkcell geldiysede kullandıgımı bildiğim şeyler geldi

geçen gün müşteri geldi 6gb interneti bitmiş ben bişi yapmadım diyo , telefonun ayarlarından baktım veri kullanımına 

10 saat evinin güvenlik kameralarından evini izlemiş dedim abla ne yaptın sen bide 500 mb da instegram harcamış hani kullanmıyodun 

ama şöyle de böylede .

yüksek geliyor dio ucuz olsun diye 500dk paket almış 800dk konuşmuş.

hocalar kimsenin kimseye bişi soktugu yok ,turkcell pahalı evet ama sana zorla bişi yapmıyor.

kullan kullan sms paketi alma sms at sonra yüksek geldi de. Oldu cnm.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

3 ayda bir numara taşımak mi ? Birde Turkcell'de çalışıyorsun hocam. İsterseniz her gün numara taşıma yapın daldan dala gezin bir sınırı yoktur. Sadece Vodafone çoğu tarifesinde benim abonemken başka bir operatöre gidersen ve 90 gün içinde geri dönersen tarifelerimden yararlanamazsin diyor. 

10.09.2009 tarihi itibariyle Turkcell’e ve diğer operatörlere numara taşıma talebi ulaşan müşteriler için yeni numara taşıma yönetmeliğine göre aşağıdaki red kuralları devreye alınmıştır. 

Yeni yönetmeliğe göre:

•Yeni tesis sırasında imzalanan abonelik sözleşmesinden sonra 3 ay (90 gün) geçmemiş ise,
    •Devir sırasında imzalanan abonelik sözleşmesinden sonra 3 ay (90 gün) geçmemiş ise
    •Devam eden hat iptal talebi veya devir talebi bulunuyorsa,

Bu müşterilerin numara taşıma talepleri Turkcell’e ulaşınca sistem tarafından otomatik olarak reddedilecektir.

+++

4 defa numara taşıyan biriyim hocam hepsi 3 ayda bir yaptı , 3 aydan önce bir gün bile olsa operatör reddediyor sana yeni verdikleri sim kart iptal oluyor. hangi operatöre gidersen git 90 gün kullanmak zorundasın :) turkcell den vodafone , vodafone dan avea , avea dan turkcell e taşıdım.

Hadi biz bu işi hergün yapıoz da sen o yanlış bilgiyi nerden alıon ? :) 

not : bu yaz 3 ayı dolmadıgı için bir çok müşterimizin geçiş için verdiğimiz hatları iptal oldu , bize 3 ay oldu evet dediler ancak 2 ayı geçmemiş. Özellikle kızlar güzel yalan söylüyor ama sistem otomatik iptal ediyor.

O dediğin sıfır yeni açılan hatlar için geçerli. Açılmasından sonra 3 ay geçen hatlar istediği gibi taşıma yapabilir. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

3 ayda bir numara taşımak mi ? Birde Turkcell'de çalışıyorsun hocam. İsterseniz her gün numara taşıma yapın daldan dala gezin bir sınırı yoktur. Sadece Vodafone çoğu tarifesinde benim abonemken başka bir operatöre gidersen ve 90 gün içinde geri dönersen tarifelerimden yararlanamazsin diyor. 

10.09.2009 tarihi itibariyle Turkcell’e ve diğer operatörlere numara taşıma talebi ulaşan müşteriler için yeni numara taşıma yönetmeliğine göre aşağıdaki red kuralları devreye alınmıştır. 

Yeni yönetmeliğe göre:

•Yeni tesis sırasında imzalanan abonelik sözleşmesinden sonra 3 ay (90 gün) geçmemiş ise,
    •Devir sırasında imzalanan abonelik sözleşmesinden sonra 3 ay (90 gün) geçmemiş ise
    •Devam eden hat iptal talebi veya devir talebi bulunuyorsa,

Bu müşterilerin numara taşıma talepleri Turkcell’e ulaşınca sistem tarafından otomatik olarak reddedilecektir.

+++

4 defa numara taşıyan biriyim hocam hepsi 3 ayda bir yaptı , 3 aydan önce bir gün bile olsa operatör reddediyor sana yeni verdikleri sim kart iptal oluyor. hangi operatöre gidersen git 90 gün kullanmak zorundasın :) turkcell den vodafone , vodafone dan avea , avea dan turkcell e taşıdım.

Hadi biz bu işi hergün yapıoz da sen o yanlış bilgiyi nerden alıon ? :) 

not : bu yaz 3 ayı dolmadıgı için bir çok müşterimizin geçiş için verdiğimiz hatları iptal oldu , bize 3 ay oldu evet dediler ancak 2 ayı geçmemiş. Özellikle kızlar güzel yalan söylüyor ama sistem otomatik iptal ediyor.

O dediğin sıfır yeni açılan hatlar için geçerli. Açılmasından sonra 3 ay geçen hatlar istediği gibi taşıma yapabilir. 

Hocam tekrar belirteyim.

turkcell kullanıyorsun alalı 3 ay olmuş istediğin yere taşı , taşıdın mı ? 90 gün o operatörü kullanmak zorundasın 

avea geçtin diyelim , ordan da vodafone gideceksin 90 günü geçmezse taşıyamazsın olay bu 

zaten 3 ay geçtiyse istediğin gibi taşı sıkıntı yok fakat hat taşıma için en az mevcut operatöründe 90 gündür aktif kullanıyor olman gerek. :) 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bende sana diyorum ki yok öyle bir şey. İstediğin gibi taşıma yapabilirsin. Kendimden biliyorum Avea'ya taşıdım çekmedi, 10 gün sonra Turkcell'e taşıdım.

Senin dediğin olay sıfır açılan hatlar için geçerli. Oda ilk 3 ay için geçerli. Ondan sonra istersen her gün taşıma yap.

mkyb tarafından 15/Şub/15 14:30 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

en iyi tarife 

500 dk hy , 1000 sms hy , 2 gb = 25 TL

önce 19 TL ye yıldız 500 yapılır

http://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/yildiz-500-paketi

sonra 6 tl ye 2 gb  + 1000 sms için yıldız ek paketi yapılır

http://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/yildiz-ek-genc-paketi

not : sadece yeni hazırkata geçenler için.

•  

sırf bu koşul yüüzünden aveaya geri döndüm.

o kadar yavşaklarki, bulunduun bölgedeki internet kullanımı yoğunsa sana evrilen hız aşırı yavaş oluyor. istanbulun ortasında internetim berbat olduğu için aveaya geri geçtim allah çarpsın aveanın interneti bu pakete göre 3 4 kat daha hızlı. hiç 7 mbps göremedim. bırak 7 yi 0.3 0.2 anca görüyordum. kesinlikle türkcellle geçmeyin benden söylemesi. 

donanimhaberde azcık araştırın herkes geri aveaya dönyor.

İmzalar Kaldırılsın!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoldenWorld
    GoldenWorld's avatar
    Erkek

Ben hattı yeni açtırdım 3 ay boyunca turkcell mi kalacağım? 

Birde bu paketi ben alabiliyor muyum illa numara taşıma ile geçmem mi gerek? 

İnsan ne kadar az düşünürse, o kadar çok konuşur.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    glaurung
    glaurung's avatar
    Erkek

peder bey benim numarayı aldı bişiler yaptı. 1500dakika 1000sms 5gb internet vodafone'a 21 lira ödüyorum yahu şaka gibi

sorunca editlerim.

şirketi vodafone ile anlaşma yapmış peder bey de araya bizim numarları yazmış aileler de dahil edilebiliyormuş sanırım. Bitiremeyince film izliyorum =) mobil şarj cihazına ihtiyacım var =)

glaurung tarafından 16/Şub/15 21:25 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    GoldenWorld bunu yazdı

Ben hattı yeni açtırdım 3 ay boyunca turkcell mi kalacağım? 

Birde bu paketi ben alabiliyor muyum illa numara taşıma ile geçmem mi gerek? 

Sıfırdan açıldıysa 3 ay boyunca taşıma yapamazsın. Alman lazım bir deneme yap.

Toplam Hit: 7362 Toplam Mesaj: 29