TURKCELL SÜPER ŞİFRE KIRICI

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mit
    mit's avatar
    Erkek

KARATAHTA ilk önce  seni  gerçekten ve gerçekten tebrik etmek istiyom ya,yani  o kadar  düşünmüssün,taktik ve plan yapmıssın işin  içine sızmak istemişsin ve bundada kısmen başarılı  olmussun.hele  10,000 tane numara olayı  çok mantıklı süper demekki   türklerdende çok zeki  insanlar  çıkabiliyormus.

karatahta eğer  bende program yazmayı  bilseydim inan ki senin düşündüğün  mantıktan giderdim.algoritmayı  çözmek önemli  değil sistemde kayıtlı  olan 14 haneli  rakam kombinasyonlarından çıkarılan 10,000 tane numara yaf  gerçekten emeğe  saygı  diyorum.

süper düşünmüssün   saol.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    Hocam eskiler bilirler bir program sürmüşlerdi.delphide ve pascalda yapılmış, turkcell kont. şifresi üretiyor gibisinden.Ben hiç tuttuğunu görmedim.Eğer alagoritmayı çözerlerse basit a.q. hemen yazarız bir program ama önemli olan alagoritma ve bunu çözecek adam

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fcuk
    Fcuk's avatar
    Erkek
    osmansan bunu yazdı:

Fcuk bunu yazdı:

Biraz zor yaparsın arkadasım diyelimki becerdin Turkcell anında tepene biner. internette görmüştüm biri Turkcelle kendi acıklarını söylediği için mahkemelik olmuştu. Turkcell yakalar seni walla :) ham yapar

hoca  bişi olmaz ama adam ''Arkadaşlar proje sonlanmıştır''  dedi daha yaparsın yapamazsın demeyin yapamıyoz işte:D

Mahkeme dosyalarını internette gördüm istediğin an buraya mahkeme dosyalarını koyarım. O zaman gör nasıl bişey olmaz

Hoop.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    hocam turkcellin a.q. zamanında adamlar iyi sokmadılar onlara

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fcuk
    Fcuk's avatar
    Erkek

İşte Dava Belgelerinden Örnekler(Bilgilendirme Amaçlıdır)

Bu verdiğim resimler tanığın Yahoo Groups'ta kayıtlı bulunan Sadebirsevgi adlı grubundan alınmıştır.

Ve tamamen bilgilendirme amaçlıdır.Amacım böyle bir şeye kalkıştığınız takdirde Turkcell le ilgili bir problem ortaya cıkabildiğini göstermektir.

Resim: 1

http://img250.imageshack.us/img250/4919/1320eylul20durusma20sayfa2017q.jpg

Resim 2

http://img345.imageshack.us/img345/9002/1320eylul20durusma20sayfa2024u.jpg

Yahoo Group

Tanığın web grubuna ulaşmak için http://groups.yahoo.com/group/SadeBirSevgi/files/

adresinden ulasabilirsiniz.

Hoop.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    bilgilendirmen için sağol.O açığı bulsaydım yine de yapardım :))

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hacker_111
    hacker_111's avatar
    Erkek

kardeş bu işler boş işler ben

bu işlerin içindeydım gelen aramaları felan kılıtleme her turlu katakulleyı bılrım

ama yakalanmadım

dedım bu gun yakalanacaktım bunu düşündüm

ve bır daha yapmadım

ben bunun nasıl yapıldıgını size soylemek ıstemıyorum.

kımsenın başı yanmasın.

pezevenklik yap daha iyi.

sweet_nuisance_2006@hotmail.com

www.ogretmenlerim.net
Toplam Hit: 16085 Toplam Mesaj: 38