folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri

Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

arkadaşlar 1 haftadır şöyle bir sorun yaşıyorum.

Evdeki mobil cihazlar sabit olarak bağlı kalamıyorlar. Sürkli bir bağlantı kopup geliyor. Yani komle intertet gitmiyor modem sağlam devamlı internet vermeye devam ediyor fakat sadece tellerde gidip tekrar bağlanma oluyo.

Pcde ise daha nadir ama 2 saate bir filan birden bağlantı var ama sınırlı yazısı çıkıyo.

pcyi yeniden bağlattığımda düzeliyor

şimdi bunlar sorunlarım bilenler yardımcı olrusa iyi olur.

fakat asıl sorun şu. müşteri hizmetlerini aradığımda müşteri hizmetlerine bağlayacakları noktada. otomatik olarak bant kaydı kablosuz ağ probleminizi gidermek için modeminiz güncellenecektir. güncellenmek için 1 ie vasın diyor. basıyorum güncellendi sorunununuzun devam edip etmediğini lütfen kontrol edin diyor.

bunu bu gün 20 kere yaptırdı bana. anasını satayım tane tane güncellememi yükeltiyor bana yaptım olmadı işte müşteri hizmetleri ile görüşmek istiyorum yapamadım bir türlü!!

https://t.me/pump_upp
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

Menulerden kablosuz problemi ile ilerliyorsan ondandir hocam. O menunun sonunda mhye baglamiyorlar. Net yok diyip baglaninca derdini anlat en kotu ilgili birime aktarirlar.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ergingur
    ergingur's avatar
    Erkek

Kablolu kopmaları görebilir ekranda, o yüzden mh de modem yazılım güncellemesi yapıp, kanal ayarını değiştirip kapatıcaktır. Kanal ayarını değiştir, modem yanında elektronik cihazlar varsa modemi başka bir yere taşı, yine devam ederse modem değişimi iste modemi değiştirince düzelicektir.

Hayat herşeye rağmen gülümsemeye değer..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

önceden eski modemimiz vardı geldiler yenilediler. Yeni modem ilk defa böyle bir sorun veriyor eve ektra bir wifili ürün gelmedi.

bakayım dediğiniz gibi yapıp bir arama yapıcam

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackstone_tr
    blackstone_tr's avatar
    Erkek
    ergingur bunu yazdı

Kablolu kopmaları görebilir ekranda, o yüzden mh de modem yazılım güncellemesi yapıp, kanal ayarını değiştirip kapatıcaktır. Kanal ayarını değiştir, modem yanında elektronik cihazlar varsa modemi başka bir yere taşı, yine devam ederse modem değişimi iste modemi değiştirince düzelicektir.

+ 1 Kanal cakışmalarından oluyor Wifi yayınını hangi kanal az ise ondan yap Etrafındaki komşulardan bile etkileniyor
    telefona Wifi analyser Kur hangi SSID hangi kanaldan yayın yapıyorsa söylüyor. Ahmet chanel:11 mehmet: 13 gibi sende en az yayın olan bir kanala geçiş yap

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek
    blackstone_tr bunu yazdı
    ergingur bunu yazdı

+ 1 Kanal cakışmalarından oluyor Wifi yayınını hangi kanal az ise ondan yap Etrafındaki komşulardan bile etkileniyor
    telefona Wifi analyser Kur hangi SSID hangi kanaldan yayın yapıyorsa söylüyor. Ahmet chanel:11 mehmet: 13 gibi sende en az yayın olan bir kanala geçiş yap

bu dediğiniz işlem modem arayüzündenmi yapılıyor?

az önce aradım ben gerekli güncellemeleri yaptım 24 saat izleyin sıkıntı devam ederse tekrar rayın dedi. ilk bir iki saat normaldi şimdi  50 mb lik hız  0.9 larda.  youtubea girince thmblr bile zor yükleniyor

Toplam Hit: 753 Toplam Mesaj: 6
turkcell