Turkcell‘E Geçtim Pişman Oldum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kakakollu
    kakakollu's avatar
    Erkek

bimcelle geç :) 19tl'ye heryöne 5000sms + heryöne 250dk + 500mb internet

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

her yöne 500 sms - 500 dk sınırsız int 25 tl avea

koray tarafından 29/Eki/13 14:03 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

babamın oğlu değil fakat aveadan fiyat performans açısından memnunum. turkcell in 400 400 gömdüğü yılları unutamıyorum.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gecement
    Gecement's avatar
    Erkek

Hangi operatörü tercih edersen et. Kesinlikle faturasız hat kullanın.  

Öyle ucuz böyle ucuz ama sonunda bi yerde iteleyiveriyorlar.

2-3 lira fazla olsun faturasız olsun.

heryöne 500 dk + 5000 sms + 1gb internet = 30 Tl. (avea faturasız hat)

Solak Cerrah
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imlegend
    imlegend's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Az önce müşteri hizmetlerinden arkadaşımı aradılar çözüme bak. Özür dileriz. Hepsi bumu dedik yine kelime haznelerindeki sınırla şuraya ilettik falan böyle çözüm vermişler.

Türkçsi biz sizi bir güzel kandırdık soğuk suyunuz varsa üstüne iyi gider dediler.

Kararı verdik yarın pttcell e geçiyoruz. 4 günlük kullanıma 49 tl ödeyeceğiz. Birde pttcelle 24 tl odeyeceğiz. Bu ay rekor kiracagiz. Annemin hatta benim adima kayıtlı onuda tasiyacağım.  3 tane hat gitti.  Madem bana hizmet vermiyor ve dalga gecer gibi çözüm üretiyorsun karşılığında para alıyorsun benden de sana bir kuruş para yok.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Balyoz99
    Balyoz99's avatar
    Erkek
    imlegend bunu yazdı

Az önce müşteri hizmetlerinden arkadaşımı aradılar çözüme bak. Özür dileriz. Hepsi bumu dedik yine kelime haznelerindeki sınırla şuraya ilettik falan böyle çözüm vermişler.

Türkçsi biz sizi bir güzel kandırdık soğuk suyunuz varsa üstüne iyi gider dediler.

Kararı verdik yarın pttcell e geçiyoruz. 4 günlük kullanıma 49 tl ödeyeceğiz. Birde pttcelle 24 tl odeyeceğiz. Bu ay rekor kiracagiz. Annemin hatta benim adima kayıtlı onuda tasiyacağım.  3 tane hat gitti.  Madem bana hizmet vermiyor ve dalga gecer gibi çözüm üretiyorsun karşılığında para alıyorsun benden de sana bir kuruş para yok.

Geçmiş olsun hacım :)

Turkcell'de en başta 30 liraya aldığımız kamu tarifesi 1.5 yıl sonra 50 lira oldu :) + Her ay "0.x kb'lık internet kullanımınız 3 lira ile ücretlendirilmiştir, x mb'a kadar ücretsiz kullanabilirsiniz" tarzı mesaj atıp cinnet geçirmem için uğraşıyorlardı. 1-2 yıl önce bu Turkcell 4 çeker reklamları çıktığı sıralarda birçok noktada çekmez oldu. Mecburen Vodafone'a geçtim. 

arbeit macht frei
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imlegend
    imlegend's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bugün yine aradılar. Özür dilediler. 

49 tl nin 20 tl lik internet ucretini sildiler. 1 gb internet daha hediye edelim falan diyorlar. Ben hattı tasiyacağım diyorum bunlar hediye edelim diyor.

Sonra bir bayan daha aradı facebook tan yazdıklarım için aramış o iş bitti ben hattı taşıyorum dedim tak kapattım.  20 sn bile konuşma sürmedi.

Bunların meşhur teknoloji uzmanları hakkında ve şube hakkında hiçbir şey yapılmayacağını teyid etmiş bulunuyorum. bir nevi danışıklı dövüş yapıyorlar. somut hiç bir şey yok.

Hakkınızı sonuna kadar savunun arkadaşlar. Geri adım attığınızda tepenize binerler. Daha dün bozuk kaset gibi hiç bir şey yapamayız diyenler bugün indirim yapabiliyor. tezata bak.

En k

ısa zamanda iki tane hattı da tasiyacağım. Sim karti Alacagım posta ile memlekete göndereceğim bunlara benden zırnık yok.

Bazı arkadaşlar konu ile ilgilenmeye çalıştılar onlara buradan teşekkür ederim. 

imlegend tarafından 30/Eki/13 18:42 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 3040 Toplam Mesaj: 28