folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Turkcell"İn Bilgi Mesajı Aboneyi Çıldırttı

Turkcell"İn Bilgi Mesajı Aboneyi Çıldırttı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mobydick64
    mobydick64's avatar
    Erkek

http://3.bp.blogspot.com/_1UKzAv1kmYc/SDXEWB87r2I/AAAAAAAAAA4/rYqxUlShvL8/s320/turkcell_tabela2%5B1%5D.jpg

Türkiye'nin en çok abnoesi bulunan GSM operatörü Turkcell, cepten geçtiği bilgi mesajı şeklindeki SMS'lerle abonelerini bezdirdi. Öyle ki bazı günlerde saatte 5 mesajın geldiği oluyor..
    Maç sonuçlarını ücretsiz olarak cebe bilgi mesajı şeklinde yollayan Turkcell, son zamanlarda bu hizmetini reklam amaçlı kullanmaya başlayınca aboneler bezdi.

Özellikle 3G'ye geçişle beraber saat başı neredeyse 5'e yakın bilgi mesajı alan aboneler duruma tepkili..

İnternet sitelerinde paylaşım formlarında bu konudaki şikayetlerini dile getiren aboneler, ya eskisi gibi sadece maç sonucu almak istediklerini ya da reklamlar için ayrı bir kanal açılmasını istiyor..

Sizlerdeki sıkıntılar nedir bunları bilmek isteriz..

ne mektup geliyor ne haber senden,söyle de bileyim bıktın mı benden,her akşam güneşin battığı yerden,gözlerin doğuyor gecelerime......
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

www.magduroldum.org kardeşim bu site bunun gibi mağduriyetler için kuruldu beklerim

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek
    doğru söylüyolar yalan değil

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fikret
    Fikret's avatar
    Erkek

geçen gün üstüste 7-8 defa sordu. maç sonuçlarını haftada bilmem kaç kontöre almak için tamama basın diye. cinnet geçirecektim sonunda :|

@planzero

sen hala orda mısın :D 

screw you guys! i"m goin" hoooome!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Melik
    Melik's avatar
    Erkek
    Azıcıktan Çakallık Yapıyor Türüksel 2 Saat Bedava Konuşmam Vardı Göz Göre Göre 15 Dk'da Bitti Bedava Konuşma Küfür Ettim Çok Deli Küfür Hemde :),ayrıca 2 Saat Bitince durmadı Kontörden Yedi.

Profil fotoğrafndaki begenme sayısını popülerlikle eşdeger kılan bir ülkede yaşıyoruz
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quetzalcoatl
    Quetzalcoatl's avatar
    Erkek
    bana bi kere bile reklam mesajı gelmedi şahsen.

Özgürlüğü anladıkça ona daha az sahip olursun.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ccokoca
    ccokoca's avatar
    Erkek
    bana geçen tc kimlik istedi yoksa hattınız kapanacak dedi.ben hattı eski komusmuzdan almıstım onuda bulamadım telini felan. bişide göndermedim ama kapanmadı hala:D

“Bence temelde ikimiz de dinsiziz. Sadece ben, senden bir tane fazla dini daha reddediyorum. Sen diğer tüm olası dinleri neden reddettiğini anladığın zaman, benim de neden senin dinini reddettiğimi anlarsın.”
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cicuta-douglasii
    Cicuta-douglasii's avatar
    Erkek
    sabah 10 da msj gönderiyolar uyuyo mu kalktımı hiç düşünen yok |:
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fikret
    Fikret's avatar
    Erkek

ccokoca bunu yazdı:
    -----------------------------
    bana geçen tc kimlik istedi yoksa hattınız kapanacak dedi.ben hattı eski komusmuzdan almıstım onuda bulamadım telini felan. bişide göndermedim ama kapanmadı hala:D
    -----------------------------

hiçbir operatör böyle bir talepte bulunmaz. iyikide göndermemişsin boşver :) 

screw you guys! i"m goin" hoooome!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ccokoca
    ccokoca's avatar
    Erkek
    sms city den gönderenin ismi değiştirilebiliyor ya onu yapıp da biri göndermiş demekki

“Bence temelde ikimiz de dinsiziz. Sadece ben, senden bir tane fazla dini daha reddediyorum. Sen diğer tüm olası dinleri neden reddettiğini anladığın zaman, benim de neden senin dinini reddettiğimi anlarsın.”
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpoofU
    SpoofU's avatar
    Erkek
    Benim vodafone hattıma 2 kez reklam mesajı attılar, numaranızı bize taşıyın adresinize karı yollayalım diye.

Sevmem yazmayı, okumayı sevdiğim kadar.
Toplam Hit: 2261 Toplam Mesaj: 11