folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Turki Cumhuriyetlerde Yasamak

Turki Cumhuriyetlerde Yasamak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek

Basta turkmenistan ve ozbekistan olmak uzere hayat sartlari kiralar faturalar yemek icmek pahali midir sosyal hayat nasildir standart bi yasam icin aylik kac dolar gerekir 

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scarletbeard
    scarletbeard's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Cia bunu yazdı

Basta turkmenistan ve ozbekistan olmak uzere hayat sartlari kiralar faturalar yemek icmek pahali midir sosyal hayat nasildir standart bi yasam icin aylik kac dolar gerekir 

Kazakistan cok pahali tr den de. 

Kirgiz cok ucuz sartlari kotu ama guzel fena degil

ozbek allah korusun

turkmenistan gitmedim.

Azerbeycan iyidir ama ucuz degil istedigindede gelirsin.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    scarletbeard bunu yazdı
    Cia bunu yazdı

Kazakistan cok pahali tr den de. 

Kirgiz cok ucuz sartlari kotu ama guzel fena degil

ozbek allah korusun

turkmenistan gitmedim.

Azerbeycan iyidir ama ucuz degil istedigindede gelirsin.

turkmenistan trden ucuz ama iyi para kazanamıyorsun orda bir işte çalışırsan.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EMRE955
    EMRE955's avatar
    Erkek

konu takip. En büyük hayalimdir bi kazak kızıyla evlenmek. Ben böyle güzellik görmedim arkadaş. Oranın suyundan mıdır nedir? :)

xxx
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek

Kiz ozbek hocam detay verebilirmisin

Turkmende calismak degil akar var aylik ne kadar gider onu hesap edemiyorum senelik 20 dolar fatura geliyor diyorlar

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EMRE955
    EMRE955's avatar
    Erkek

hocam orada bi işe tutundun mu gerisi gelir. Gelire göre gider durumu orada da geçerli. Mesleğin nedir?

xxx
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek

Meslek matbaa ama matbaa diyince one diyorlar anladigim kadariyla sanayi hic yok

Toplam Hit: 971 Toplam Mesaj: 7
yasam orta asya cumhuriyet