folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Türkiye İçin Bir İlk Gerçekleşmişti! İşte 7 Yıl Sonraki Görüntüsü...

Türkiye İçin Bir İlk Gerçekleşmişti! İşte 7 Yıl Sonraki Görüntüsü...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flybatwin
    flybatwin's avatar
    Erkek

Türkiye'nin ilk yüz nakli yapılan hastası Uğur Acar, aradan geçen 7 yılda iş ve yeni arkadaşlara sahip olmanın, hayallerini gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyor.

Türkiye için bir ilk gerçekleşmişti! İşte 7 yıl sonraki görüntüsü...

Antalya'nın Manavgat ilçesi Gebece köyünde dünyaya gelen ve bir  aylıkken evinde çıkan yangında yüzü yanan Uğur Acar, 21 Ocak 2012'de Akdeniz  Üniversitesi Hastanesinde gerçekleştirilen Türkiye'nin ilk yüz nakli ameliyatıyla  yeni hayatına başladı.

Tıp dünyasında büyük ses getiren ameliyatla yeni yüzüne kavuşan Acar,  7 yılda yüz fonksiyonlarını büyük oranda kullanma kabiliyeti kazandı.

Nakil olmadan önce insanların yüzüne bakmaya çekindiğini, çocukların ise kendisinden korktuğu için sokağa çıkmadığını anlatan Acar, yeni yüzüyle  sürekli çarşı pazar dolaştığını söyledi. Nakil olduğu hastanenin otoparkında  çalışan Acar, aynaya bakıp, yeni yüzü için her gün şükrediyor.

www.tekno50.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek

çok ilginç durum gerçekten

He is finding himself.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

tango and cash  filminde yüzü zeytinyağıyla yanmış gibi duran bi kotu adam vardı. çocukken bu adamı inanılmaz cool bulurdum. çocukluğumun depresif zamanlarında bi ara suratımı kızgın zeytinyağıyla yakmayı düşünmüştüm ciddi ciddi. sonra çok acıyacak ve babam kızacak diye vazgeçmiştim

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek

Yedi yılda kaç kere komaya girdi. En son adam öldürmekten mahkemelikti. 

Toplam Hit: 1091 Toplam Mesaj: 4
suratı patlamış