folder Tahribat.com Forumları
linefolder Google / Yandex / Bing ve Servisleri
linefolder Türkiye'deki Youtube Etkinliklerine Davet Edildim!

Türkiye'deki Youtube Etkinliklerine Davet Edildim!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

Merhaba müritler Türkiye'deki YouTube etkinliklerine davet edildim 

şimdi bilgisi olan müritlere soruyorum bu etkinliklerin yol masrafını youtubemu karşılıyor ? 

sizce gitsemmi yanıtlarının bekliyorum gelen e posta 

Merhaba Hüseyin,

YouTube etkinlikleri yine Türkiye'de! İster canlı yayınlar sayesinde YouTube ekibi ile etkileşime geçin ve sorularınızı sorun, ister yakınınızdaki diğer içerik oluşturucularla yüz yüze tanışın ve YouTube Ambassadorleriyle kanalınızı geliştirme yöntemleri öğrenin.

İstanbul'da, İzmir'de ve internet üzerinden gerçekleştirilecek etkinlikler hakkında daha fazla bilgi edinmek için hemen aşağıdaki 'DAVETİ ŞİMDİ YANITLA' tuşuna basınız.

No way out
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

internet üzerinden diyor hocam ?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

internet üzerinden diyor hocam ?

hacı hem internet üzeri hemde etkinlik var galiba şuan etkinlik kaydı yapıyorum 

Çevrenizdeki içerik oluşturucularla tanışın! Bu eğlenceli, sosyal etkinlikte şehrinizdeki diğer içerik oluşturucularla ağ kurma fırsatı elinizde. Ayrıca özel konuk olarak katılan tanınmış içerik oluşturuculardan soru-cevap seansında ipuçları öğrenin ve YouTube ürün güncellemelerinden haberdar olun.

Nerede: Google Dome İstanbul

SaviorAngel tarafından 21/Şub/17 20:36 tarihinde düzenlenmiştir

No way out
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pineapplemen.
    sercoo
    sercoo's avatar
    Erkek

belki alakasız ama demin youtube çöktü internal 500 dedi "A team of highly trained monkeys has been dispatched to deal with this situation." yazdı kod verdi bi tane 

kabul bu bayaa alakasız oldu ama adamlar daha kendi sitelerine bakamıyor size mi bakcaklar:P

i might be a pineapple but you're a fineapple baby
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepInside
    DeepInside's avatar
    Erkek
    sercoo bunu yazdı

belki alakasız ama demin youtube çöktü internal 500 dedi "A team of highly trained monkeys has been dispatched to deal with this situation." yazdı kod verdi bi tane 

kabul bu bayaa alakasız oldu ama adamlar daha kendi sitelerine bakamıyor size mi bakcaklar:P

aynen şuan bende giriş yapamıyorum ekranda şu yazıyor ; 

Sorry, something went wrong.

A team of highly trained monkeys has been dispatched to deal with this situation.

If you see them, send them this information as text (screenshots frighten them):

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    DeepInside bunu yazdı
    sercoo bunu yazdı

aynen şuan bende giriş yapamıyorum ekranda şu yazıyor ; 

Sorry, something went wrong.

A team of highly trained monkeys has been dispatched to deal with this situation.

If you see them, send them this information as text (screenshots frighten them):

Aynısı bendede var gmaile güncelleme gelmiş galiba youtube a da geliyor

No way out
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

up

No way out
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    veysel152
    veysel152's avatar
    Erkek

etkinlik istanbul ve izmir üzerinden vede anladığım kadarıyla katılamayanlar içinse internet üzerinden telekonferans yöntemiyle olacak... senin gitme durumun nerde oturduğunla alakalı, gidersen parayı tabi cepten ödersin, her hangi bir şeye özel davetli olarak çağırlmamışsın yada masraflarının tamamı bir sponsor tarafından karşılacak özel davetli Ronaldo olmadığına göre.

Toplam Hit: 1056 Toplam Mesaj: 8
youtube etkinlik davetiye