Turkiye.Gov.Tr Şifresi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

sokoban bunu yazdı:
    -----------------------------

opusdei bunu yazdı:

Ben aldım.uzun zaman oldu.Alınabiliyor.Çok değil sadece 10 gün kadar önce de bir arkadaşım aldı.Ptt ye 1 tl öde tamamdır =)

+ şimdiye kadar şifre sorunu yaşamadım.

Sadece merkez pttlerden mi alınabiliyor yoksa herhangi bir ptt şubesi veriyor mu hocam ?

Evet sadece merkez pttlerden alınıyor

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sokoban
    sokoban's avatar
    Erkek

Arkadaşlar bu e-devlet şifresini almayı başardım askerliğim nereye çıkmış bakcağım zaman hangi kısımdan bakmam gerek onuda bi tarif ediverin :D ayrı konu açmayayım

.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

FCN bunu yazdı:
    bu arada bende şifremi yeni almıştım 1 kere giriş yaptım.ilk başta verilen şifrenin değiştirilmesi zorunlu.kendimi bildim bileli kullandığım şifrelerimden birini yazdım.fakat su anda siteye giriş yapamıyorum şifre hatalı diyor.Unutucak halim yok 40 yıllık şifremi.insanlardan nerden para koparcaklarını şaşırdılar. 2. ve daha sonraki alımlardaki şifre alımı bildiginiz gibi 10 tl. bunun tamamen komplo olduğunu düşünüyorum :D

Aynı benim vaka.bende ocak ın ilk haftası aldım belki zarfımı neyse şifreni değiştir dedi 2004 ten bu yana maillerimde vs kullandığım şifreyi yazdım.kapattım yeniden gireyim dedim nafile denedim sürekli hatamı yaptım dedim normal ipucu yöntemleride yok tabi şifre al gel diyo bende koca bir dirsek gösterdim bi şey yaptığım yok şimdilik.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    shivo
    shivo's avatar
    Erkek

dün aldım daha 2 saat sövdüm

gittim mahalledeki ptt ye biz vermiyoruz diyor ancak taa ebesinin amına gidip alabilirsiniz diyor

neyse dedim tamam dedim

gitti ebesininkine dedim şifre ver

kalmadı diyor

nasıl kalmaz olm malmısınız dedim şifre lan bu. nasıl biter

neyse dedim

gittim taksime

iki dakkada aldım o mc'in yanındaki ptt den

allah kolaylık versin kardeşim

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Valla ben kenar postaneden almıştım.. Ama ne kadar verdiğimi hatrırlayamoyorum... 3-5 bişiydi.. Asıl kaybeder, unutursanız yenisi için 30 -40 geçiriyorlar sanırım..

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sanalcaptan
    Sanalcaptan's avatar
    Erkek
    Dün peder almak istemiş sistem yok demişler
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ltcelik bunu yazdı:

Valla ben kenar postaneden almıştım.. Ama ne kadar verdiğimi hatrırlayamoyorum... 3-5 bişiydi.. Asıl kaybeder, unutursanız yenisi için 30 -40 geçiriyorlar sanırım..

10 tl ödüyorsun hocam. + 1 tl de işlem ücreti Net 11 tl ödemek durumundasın.

@

Zaten ben bu sistem yok lafına hasta oluyorum.Bankalarda, resmi dairelerde, bazen hastanelerde bile işlem yapacağımda "sistem yok" lafınauyuz oluyorum.

Bence bu cümle yalnış.Sistem olmasa hiçbişe yapmanın imkanı yok.kapat dükkanı git.Olmayan sistem değil.Ya veritabanında arıza vardır, yada bağlantıda hata vardır.Server a aşırı yüklenmeden dolayı firewall engelliyordur vs... bu tür sebebler vardır.Yada başka birşey...

Benim beklediğim cevap "sistemde sorun var, bağlanamıyoruz" bunu dese birisi dişimi kırıcam.

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpoofU
    SpoofU's avatar
    Erkek

FCN bunu yazdı:
    bu arada bende şifremi yeni almıştım 1 kere giriş yaptım.ilk başta verilen şifrenin değiştirilmesi zorunlu.kendimi bildim bileli kullandığım şifrelerimden birini yazdım.fakat su anda siteye giriş yapamıyorum şifre hatalı diyor.Unutucak halim yok 40 yıllık şifremi.insanlardan nerden para koparcaklarını şaşırdılar. 2. ve daha sonraki alımlardaki şifre alımı bildiginiz gibi 10 tl. bunun tamamen komplo olduğunu düşünüyorum :D

e-devleti bilmem ama adsl şifresi en fazla 15 karakter kabul ediyor eğer fazlasını girersen sana uyarı vermeden ilk 15 hanesini şifren olarak belirliyor. Geçen ben de kafayı yiyecektim o yüzden. Belki e-devlette de aynı durum geçerlidir.

Sevmem yazmayı, okumayı sevdiğim kadar.
Toplam Hit: 3307 Toplam Mesaj: 29