TÜRKLERE ÖZGÜ HASTALIKLAR

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayamann
    ayamann's avatar
    Erkek
    01-Kardan adama tekme atma veya bozmaya çalýþma hastalýðý,

02-Yeni atýlmýþ bir betona basma ve isim yazma hastalýðý,

03-Gazete ve dergilerdeki resimlere sakal, býyýk ve g özlük yapma hastalýðý,

04-En iyi arabayý ben kullanýyorum zannetme hastalýðý,

05-Kar topunun içine buz koyma hastalýðý,

06-Cep telefonu kullanýmýnýn yasak olduðu ortamlarda ille de görüþme yapma hastalýðý,

07-Belediyenin duraklara koyduðu saatlerin yelkovan ve akrebini sökme hastalýðý,

08-Kumsalda Deve güresi yapma hastalýðý,

09-Þahin marka arabayý, Doðan görünümlü yapma hastalýðý,

10-Aðaçlara ve parktaki banklara kalp ve isim bas harfi kazýma hastalýðý,

11-Derslerini çalýþýp sýnýfýný geçenleri inek sanma hastalýðý,

12-Mesleðimizdeki unvanýmýzý Ýngilizce olarak söyleme hastalýðý,

13-Tiki olan insanlarýn tikleri ile uðraþma hastalýðý,

14-Ýskambil kaðýtlarýndan kule yapan birinin kulesini bozmaya çalýþma hastalýðý,

15-Cep telefonu ile baðýra baðýra konuþma hastalýðý,

16-Reklam için duvarlara veya panolara yapýþtýrýlan afiþleri yýrtma hastalýðý,

17-Tuvalet duvarlarýný defter sanma hastalýðý,

18-Otobüs duraklarýna "Ateþli seviþirim beni ara" yazma hastalýðý,

19-Trafikte bizi geçen bir Arabayý mutlaka yakalayýp onu geçmeyi ilke sayma hastalýðý,

20-Sinyal verir vermez þerit deðiþtirip, kazaya sebebiyet verdiðimizde sinyal verdik görmüyon mu deme hastalýðý,

21-Ara yollardan ana yola çýkacak araca yol vermeme hastalýðý,

22-Ünlü birini gördüðümüzde ona el sallama hastalýðý,

23-Ünlü birini gördüðümüzde onunla fotoðraf çektirip çok samimiyiz havasý verme hastalýðý,

24-Yasamadýðýmýz bir þeyi yasamýþ gibi anlatýp ona kendimizi inandýrma hastalýðý,

25-Otobüs duraða yanaþtýðýnda ille de ön kapýdan inmeye çalýþma hastalýðý,

26-Otobüs koltuklarýný yýrtma ve üzerlerine acayip acayip yazýlar yazma hastalýðý,

27-Minibüs þoförüyseniz beðenmeseniz bile mutlaka kral FM dinleme hastalýðý,

28-Trafikte kýrmýzý ýþýkta dururken, yeþil ýþýk yanar yanmaz kornaya basma hastalýðý,

29-Trafikte kýrmýzý ýþýkta dururken burun karýþtýrma hastalýðý,

30-Kimsenin herhangi bir konu hakkýnda bilgisi olmadýðýný anladýðýmýz anda o konu hakkýnda atýp tutma hastalýðý,

31-Elektrik,su,doðalgaz,vergi,trafik cezasý vb.. faturalarý son gününde ödeme hastalýðý,

32-Kar yaðdýðýnda eve bolca ekmek alma hastalýðý,

33-Grup halinde bir meydana konan güvercinlerin üzerine koþup
    Bölüm iki
    34-Evli olanlarýn bekarlara sakin ha evlenme demesi hastalýðý,

35-Ayni filme giden insanlarýn filmden çýktýktan sonra filmi birbirlerine anlatmalarý hastalýðý,

36-18 yaþýna geldiði gün bara gitme hastalýðý,

37-Eline silah geçen birinin hemen o silahla saka yapma ihtiyacý duymasý hastalýðý,

38-Arabayla yolda giderken tanýdýk birini görünce arabayý sakadan onun üzerine doðru sürme hastalýðý,

39-Takým elbise giyince elini cebe sokma hastalýðý,

40-Tuttuðu takým galip gelince havaya silah sýkma hastalýðý,

41-Meslek arkadaþlarýna mesleki sakalar yapma hastalýðý

42- Tek abdestle bes vakit namaz kilmak için iki büklüm kivranan kisi tabii ki Türk"tür.

43-Desenlerini çok begenerek aldigi yeni bir mobilyanin üstünü baska bir örtü örterek kullanan kisi Türk"tür.

44-Çayi, çay tabagina döküp içen bir Türk degil midir?

45- Geçirdigi bir trafik kazasindan sonra kanlar içinde çikip, çarpilmis arabasina üzülen kisi Türk"tür.

46-Tüp kaçiriyor mu, kaçirmiyor mu diye kibrit yakip kontrol eden Türk"ten baskasi olabilir mi?

47-Yemekte eti biçakla degil, çatalin yaniyla kesmeye çalisan bir kisi görürseniz gözlerinden öpün, o bir Türk"tür.

48-Kirmizi isikta durdugunuz için size ancak bir Türk bagirabilir.

49-Otoyolda, otomobilin gaz pedalina tugla koyup, yorulmadan kullanma fikri bir Türk"ündür.

50-Ancak bir Türk, Cola"yi çalkalayip fiskirtarak asitsiz içmeyi akil edebilir.

51-Elektonik hesap makinesini, uzaktan kumandasini naylona sarmis, üzerine de ambalaj lastigi geçirmis birini görürseniz hemen boynuna sarilin. Türk"tür o.

52-On yillik bir otomobilin koltuk ambalaj naylonlarini çikarmadan kullanma becerisini ancak Türkler gösterebilir.

53-Ýþinde iyi olan birisini överken hakaretle iltifat eden bir Türk"ten baþkasý olamaz. (þerefsizin oðlu ne is yapmýþ be kardeþim, helal olsun)

54-Ancak bir Türk aracýn sinyal lambalarý dururken kolunu çýkararak "dönüyorum" hareketi yapabilir.

55- Ancak bir Türk trafik ýþýklarý kýrmýzýdan yeþile döndüðünde önündeki herkesi salak sanarak kornaya basabilir.

56- Dingildeyen bir masanýn ayaðýna kaðýt sýkýþtýrma fikri bir Türk"ündür.

57- Diþlerinin arasýndan "viij viij" diye ses çýkaran birini görürseniz selam verebilirsiniz çünkü o kesinlikle Türk"tür.

58-TV"de film seyrederken filmin oyuncularýyla muhatap olan (dur oraya gitme öldürecekler seni)Türk sinema severlerdir.

59-Ancak bir Türk kulaðýný kalem ya da orgu þiþiyle karýþtýrabilir.

60-Arabasýna okuz, köpek, horoz sesli korna taktýrma fikrinin patenti bir Türk"e aittir.

61-Gazete kaðýdýný en iyi þekilde kullanan Türk"tür(Cam silme bezi, külah, (mendil, sofra bezi)

62- Ancak bir Türk kadýný, denize dikkat çekmemek için elbiseleriyle girip, bütün dikkatleri üzerine çekebilir.

63-Plastik yoðurt kabýný saksý yapan elbette ki Türk"tür.

64- Arabasýnýn arkasýna yazý yazan bir Türk deðil de nedir? (Rahmetli de sollardý, tek rakibim THY, kroyum ama para bende)

65- Uçakta bulunan tanýdýklarýna uçak havalandýktan sonra görmeyeceðini bildiði halde el sallayan birini görür seniz hemen boynuna sarilin çünkü o Türk"tür.

66- Çiðnediði sakýzý daha sonra çiðnemek üzere kafasýndaki tülbente yapýþtýran bir Türk kadýnýndan baþkasý deðildir.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    17-Tuvalet duvarlarýný defter sanma hastalýðý,
    mauahah evet katılıyorum en çok rasladığım...

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hamy
    hamy's avatar
    Dişi
    seni tebrik ediyorum milletin araştırmalarını alıp siteye koymuşun prrravooooo mösyö

god will provide me justice
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickneyime
    nickneyime's avatar
    Erkek
    66- Çiðnediði sakýzý daha sonra çiðnemek üzere kafasýndaki tülbente yapýþtýran bir Türk kadýnýndan baþkasý deðildir.
    Hiç duymamıştım

bunch of idiots around me, yes everywhere.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baskenthack
    baskenthack's avatar
    Erkek
    44-Çayi, çay tabagina döküp içen bir Türk degil midir?

cok ıyı tesbıtler yaaa sahıden.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tazzy
    tazzy's avatar
    Dişi
    Sen benim kim olduğumu biliyormusun? hastalığı
    bu ne ya memlekette herkes dayı anasını satiim

Tüm genellemeler YANLIŞTIR!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dragontr
    Dragontr's avatar
    Erkek
    29-Trafikte Kırmızı ışıkta dururken burun karıştırma hastalıgı

bakim dedim bulunurmu diye harbiden varmış...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tazzy
    tazzy's avatar
    Dişi
    Her türk bir doktordur başınızmı ağrıyor aa migrendir tansiyondur vermidon al geçer, Abartıp kalp ilaçları flnda tavsiye edicez yakında bekleyin görün..

Tüm genellemeler YANLIŞTIR!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayamann
    ayamann's avatar
    Erkek
    hamy bunu yazdı:
    -----------------------------
    seni tebrik ediyorum milletin araştırmalarını alıp siteye koymuşun prrravooooo mösyö
    -----------------------------

ulan yazdimda kötümü ettim teres zaten ben bunu ben yazdim demedimki geyik muhabbeti iste millet okusun düsünsün gülsün diye YAW FILIMSIN YA

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayamann
    ayamann's avatar
    Erkek
    hamy profile sonradan baktim orda yazan dogruysa

ulan ve teres laflarini geri aliyorum ama Filimsin lafini birakiyorum
Toplam Hit: 2127 Toplam Mesaj: 10