folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Turk.Net Bıktırdı. Önerebileceğiniz ISS Var Mı ?

Turk.Net Bıktırdı. Önerebileceğiniz ISS Var Mı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Son zamanlarda herkes turknetten şikayetçi bir ben memnunum sanırım üç kere filan arıza yaptı netten açtım arızayı bir kaç saatte düzeltildi çok şükür 3 4 yıldır kullanıyorum sıkıntı yok

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek
    OttomanSlap bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

kablonet veya superonline fiber yoksa en iyisi turk.net

Tuzlaya kablonet gelmiyor, listede çıkmadı. Superonline fiber için sorgulama yaptım en yakınımdaki fiber nokta sanırım 300 400m ilerideki sitede var.

@salihgs

Netspeed e baktım yine tt altyapısıyla veriyor. Problem olur mu ?

Problem olursa bir müşteri hizmetleri hattı var en azından. Türknet gibi abone ederken ilgili sonra sallamasyon değiller

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Tam olarak hangisi işe yaradı bilmiyorum ama 1 aydır çözülmeyen arıza kaydı canıma tak etmişti.

1 - çağrı merkezini aradım sesli yanıt sisteminden, o an aktif olan arızadan farklı bir kategori seçerek kayıt oluşturdum. Online işlemden oluşturmuyordu ordan oluşturdu.

2 - twitter üzerinden ekran görüntüleri ve açıklamayla türknetdesteğe twit ve dm gönderdim.

3 - yine twitterdan cem çelebilere dm ve tivit attım nerede müşteri memnuniyetiniz diye

4 - sabit tlf numarasıyla birlikte ozelmusteriyonetimi@turktelekom.com.tr adresine mail attım

5 - turknet online işlemlerden BTK üzerinden olan şikayet şeysi oluşturdum

6 - https://tuketicisikayet.btk.gov.tr/ adresinden bu şikayet kaydını aktifleştirdim

7 - donanımhaber turknet bölümüne konu açtım sabit numarayı belirterek

8 - şikayetvar dan da yazıcaktım unuttum.

2 güne çözdüler.

değişik.

...said addicted.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

forum donanımdan konu açman ve twitter destek hattı işi bitiriyor. diğerleri fuzuli

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek

1 yıldır her ay fatura sildiriyorum. bu ay da faturayı ödemeyip sildireceğim.

yakın zamanda da hattı kapatacağım.

Nasıl olur diyenler için :

Şimdi ben 14 ay önce ev değişikliği yaptım. Yeni bir apartmana taşındım. Daha öncesinde türknet kullandığım için nakil talebi verdim. 

Fakat binada hiçbir internet sağlayıcı firma yoktu. Ve ne nakil yapıyorlar ne hattımı iptal ediyorlar. Bana her ay fatura çıkarıyorlardı. Ben de kullanmadığım ayları sildiriyordum.

Apartman yönetimi hemen Türk Telekoma kutu talebinde bulundu. 5 ay boyunca TT kutuyu takmadı. Sonra Twitter üzerinden genel merkeze şikayet yazınca 3 gün içinde fiber kutu koyuldu.

hemen başvuru yaptık. 2 gün içinde de internetimiz oldu. Türknette olan diğer hattımı artık kullanamayacağımı biliyordum. Çünkü bize bağlanan internet fiber olduğu için Türknet yine nakil yapamayacağını söyledi.

Türknette olan interneti 6 ay boyunca dondurdum. 2-3 aydan beri tekrar fatura gelmeye başladı. Her ay ulaşıp silin faturtamı demek zorunda kalıyorum. 

İptal işlemi için faks göndermem gerektiğini söylüyorlar. 

Elim değmedi. Yakında gider faks çekerim iptal ettiririm. 

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Foxxxxxx
    Foxxxxxx's avatar
    Erkek

2-3 kere kopsa gıkımı cıkarmam 60-70 kere kopuyor akşam 10-11 kadar

Babamı namaz kılmış, dua ederken görünce Benim için de dua et deyiveriyorum Ve babamın cevabıyla sarsılıyorum Kendisi nerede, derse, ne diyeyim?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balbazar
    balbazar's avatar
    Erkek

Kablonet ya da fiber altyapin olmadigi surece degistirmenin bir anlami yok cunku her turlu turk telekom altyapisini kullanacaksin

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    OttomanSlap bunu yazdı

Fiber sanırsam yok, apartmanın bahçesinde "ibb f/o" yazılı bir zımbırtı var ama onun iş göreceğini tahmin etmiyorum. En azından fiber geliyor diyebilir miyiz ?

Bina'nızda veya yakın çevrede F/O dan istifade edebilenler var mı?

yada kapağını kaldırdığında içerisinde Fiber Optik kablosu geçiyor mu? turuncu renkte bir kablo, ve kolay bükülemiyor.

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 12312 Toplam Mesaj: 19
lanet turknet