folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Türknet Taahhüt Karşılama Ücretini Arttırdı

Türknet Taahhüt Karşılama Ücretini Arttırdı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

ttnnette iken şikayette bulunmustum .75 mbps hizina cikarimasini istedim. ve cikarilldi.turknet 75 mbps internet icin 10 tl fark vermem gerektigini soyledi.ttnete  port parasi veriliyor dendi. yani 87 tl olacak ayda.degermi bilmiyorum su anki hizdanda memnunum

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PcK0
    PcK0's avatar
    Erkek

2 TurkNet aboneliğim var. İlk aboneliğim TTNet'ten TurkNet'e idi ve çok sancılı oldu. Ancak 1 ayda tamamlanabildi. İkinci aboneliğimde geçiş yoktu, yeni aboneliğe başvurdum ve toplamda 4 gün gibi bir sürede işlemleri tamamlayıp interneti başarıyla bağladılar. Fiyat güzel, performans yüksek. Ben oldukça memnunum.

Sadece bi imza..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    EdepsizPenguen bunu yazdı

ben turknet kullanıoyrum, 8 aydır, gayet memnunum, 60mbit down. 25mbit. upl. alıyorum, 1 kez sıkıntı çekmiştim, ertesi gün çözmüşlerdi, yer ankara etimesgut. 

hocam sanırım yapa dasınız, keşke biz de görebilsek o hızlarda upload

goo.gl/qBNZmW
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kady
    kady's avatar
    Erkek

hep turk neti övüyorum turk net postları altına :) maaşlı eleman gibiyim   işin iyi tarafı işim bilgisayar ve telefon ve normalde benim net satmam lazım uzun zaman sattım da artık ugrasamıyorum diye satmıyorum..

buna ragmen gelene turkneti anlatıyorum 

gelen tanıdıksa arkadasını getir kampanyası ıle ugrasıyorum degilse kendı basının caresıne bakıyor..

züper ve ttnet kullandım en cok da züper e domaldım ve adamlara cocuk gibi yalvardım işim geregi hız lazım 110 degil 150 200tl alın su hızı 16 yapın diye hattınız desteklemiyor tek söyledikleri bu 

ve turk net 35 mb bagladıgında hala superonline ayrılmayın veremezler 35  diyodu     kullanıyorum diyorum yok hala veremez diyor züper

Mevcut Hız (Kbps) 4095 97620
    Maks. Hız (Kbps) 41479 98858

hız reel degil ama 5-6 ile download nimet benim için cünkü dükkana gelen her  telefon 1-3 gb yazılım demek ve zaman kaybıydı 8 mb de 

çok aykırı bir durum olmadı aldım alalı totalde 1-5 gun arası kesinti olmuştur       olsun

yakın akrabam ve yakın arkadaşım kim gelirse abi boşuna başka bir seyle ugrasma turknet diyorum.. 

http://profil.gittigidiyor.com/kady
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Kampanya 15 Temmuz’a uzatıldı.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frekaze
    frekaze's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    EdepsizPenguen bunu yazdı

ben turknet kullanıoyrum, 8 aydır, gayet memnunum, 60mbit down. 25mbit. upl. alıyorum, 1 kez sıkıntı çekmiştim, ertesi gün çözmüşlerdi, yer ankara etimesgut. 

hocam sanırım yapa dasınız, keşke biz de görebilsek o hızlarda upload

yapaya pek güvenme yapada olmama rağmen en fazla aldığım hız 16mbit türknet yapa olayı sancılı biraz bana göre birde telefon hattını nakil edemiyorsun yapa olduğu için illa hattı kapatırıp yeniden başvuru yapmamı istiyor diğer iss ler.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    watervay
    watervay's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    watervay bunu yazdı

Bu durum benim işime yarayabilir gibi. Tabi önce tüketici hakem heyeti kararını beklemek gerekecek. 

Yaramaz. 30 Haziran son tarih. 

Hocam geçtim Turknet'e tüketici hakem heyeti kararını beklemedim ve kampanya dahilinde geçtim. Taahhüt bozma cezasını karşılama şekilleri biraz anormal ama yapacak başka birşey yok. 480 liraya kadar olan faturayı 12 aya bölüp size aylık indirim tanımlıyorlar. Ama ilk etapta siz cayma bedelini paşa paşa ödüyorsunuz. Yani 75,99 olan fatura 1 yıl boyunca 35,99 gelecek. 1000 dakika heryöne telefon hizmeti de içinde dahil hattın üzerine numara tanımlanıyor.

Syntax error..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    watervay bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    watervay bunu yazdı

Bu durum benim işime yarayabilir gibi. Tabi önce tüketici hakem heyeti kararını beklemek gerekecek. 

Yaramaz. 30 Haziran son tarih. 

Hocam geçtim Turknet'e tüketici hakem heyeti kararını beklemedim ve kampanya dahilinde geçtim. Taahhüt bozma cezasını karşılama şekilleri biraz anormal ama yapacak başka birşey yok. 480 liraya kadar olan faturayı 12 aya bölüp size aylık indirim tanımlıyorlar. Ama ilk etapta siz cayma bedelini paşa paşa ödüyorsunuz. Yani 75,99 olan fatura 1 yıl boyunca 35,99 gelecek. 1000 dakika heryöne telefon hizmeti de içinde dahil hattın üzerine numara tanımlanıyor.

Anormal değil normal hocam. Şimdi adamlar tutar peşin verir senin cayma paranı ama sen paran ödendikten sonra hadi bana eyvallah demeyeceğin ne malum ? Adamlar sonuçta taahhütsüz hizmet veriyor. Taksit taksit düşüyorlar ki müşteri kaçmasın.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

Bu hizmet dondurma olayi anlik degil miydi ? Simdi online islemlere girdim dondurmak icin ama ayin sonu devreye girecek tarzi bi not vardi. illa temmuz faturasi iteleyecekler gibi.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
Toplam Hit: 12916 Toplam Mesaj: 30
türknet