Turknet VDSL Başvurusu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek
    darkroques61 bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    darkroques61 bunu yazdı

Önümüzdeki ay Superonline taahhüt bitiyor ben de geçmeyi düşünüyorum da fiber mi vdsl mi karar veremedim..

Fiber altyapısı ve modemi farklı oluyor hocam.

turknet düşünürseniz profilimde 1 aylık bedava kullanım linki mevcut.

Fiber için TT altyapısı kullanacaklar daha iyi mi olur bilmiyorum. Üye olan bir arkadaşa sözüm var davet için teşekkürler.. :)

Fiber ile Vdsl aynıdır hocam, ucu modeme kadar fiber optik kablo ile getirip sonlandırırlarsa Fiber, ucu bakır kablo ile modeme sonlandırırlarsa Vdsl hattın olmuş olur. 

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    watervay
    watervay's avatar
    Erkek

Hocam bende vdsl kullanıyorum 25 mbite kadar. Hız en aşağı 21-24 arası oluyor. Tabi bulunduğun bölgeye göre değişiyor.  

Syntax error..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek

Siklerinin keyfine internet hızını 35ten 11e indirmiş şerefsizler. Destek kaydı oluşturdum dönen yok. Ne yarrak kürek firmadır bu amk ya. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    siyahbereli bunu yazdı
    darkroques61 bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    darkroques61 bunu yazdı

Önümüzdeki ay Superonline taahhüt bitiyor ben de geçmeyi düşünüyorum da fiber mi vdsl mi karar veremedim..

Fiber altyapısı ve modemi farklı oluyor hocam.

turknet düşünürseniz profilimde 1 aylık bedava kullanım linki mevcut.

Fiber için TT altyapısı kullanacaklar daha iyi mi olur bilmiyorum. Üye olan bir arkadaşa sözüm var davet için teşekkürler.. :)

Fiber ile Vdsl aynıdır hocam, ucu modeme kadar fiber optik kablo ile getirip sonlandırırlarsa Fiber, ucu bakır kablo ile modeme sonlandırırlarsa Vdsl hattın olmuş olur. 

Bildiğim kadarıyla ikisi için farklı modem gerekiyor

goo.gl/qBNZmW
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

:) 1 hafta oldu interneti bağlayamadılar suçu Telekoma atıyorlar, Telekomdan gelen giden yok,

Telefonla müşteri hizmetleri diye bir şey yok.

Online işlemlerden yazıyorum. Ben internetimiz henüz gelmedi diye yazıyorum.

Bana statik ip açamayız diye cevap atıyorlar. :)

kafayı yemiş la bunlar.

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
Toplam Hit: 12281 Toplam Mesaj: 36
turknet ücret turknet vdsl turknet internet