folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Türknet Yeni Fiber Tarifeleri

Türknet Yeni Fiber Tarifeleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    glaurung
    glaurung's avatar
    Erkek

sitenin önünde tcell fiber kutu var, sitede kimse istemiyor diye eve getirtemiyorum. parası neyse getirin desem kaça patlar acaba.

glaurung tarafından 30/May/20 22:13 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    venedikli
    venedikli's avatar
    Erkek
    HanDSomE bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Zeytinburnu :

114, 114/1, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 294, 295, 302, 303, 75/10, 75/3, 75/9, Bağiçi, Çarşamba Pazarı, Modabağ, Modabağ 1, Modabağ 1 Ara, Modabağ A, Modabağ 2, Modabağ 3, Modabağ 4, Modabağ 5, Modabağ 6, Modabağ 7, Rüstem Balkan, Yeşilyol C, Yeşilyol F, Yeşilyol F Çıkmazı, Yeşilyol G

Üsküdar :

Halk Cad., Esuapci Sk., Gündoğum Cad., Kefçe Dede Mektebi Sk., Giriftzen Asım Sk., Türbekapı Sk., Aziz Mahmut Efendi Sk., Kapıcı Çıkmazı, Hakimiyeti Milliye Cad., Açık Türbe Mektebi Sk., Tepsi Fırın Sk., Otopark Sk., Otopark Arkası Sk., Bulgurlu Mescit Sk., Sandalcı Yokuşu, Kuşoğlu Yokuşu, Zenciler Sk., Zenciler Yeni Yol Sk., Bektaş Sk., Evliya Hoca Sk., İttihat Sk., Çavuşdere Cad., Tazı Çıkmazı Sk

Şişli :

Efe Sk, Teyyareci Fehmi Sk., Saksı Sk., Baysungur Sk., Bilezikçi Sk., Baruthane Cad., Bozkurt Cad., Rumeli Cad., Nakiye Elgün Sk., Bilgiç Sk., Kuyulubağ Sk., Sahap Sk., Ergenekon Cad., Tavukçu Fethi Sk., Türkbeyi Sk., Eşref Efendi Sk., Abide-i Hürriyet Cad.

Hocam bunlardamk kendi kablosunu çekiyo yoksa telekom alt yapısımı acaba

kendi altyapıları hocam

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    csr288 bunu yazdı

Hacılar Türknet i nasıl bilirdiniz? 

Olabilecek tercihler

1- Türkcell Fiber

2-TTnet

3-Türknet

4-Vodafone Fiber

Hangisine geçtin hocam?

Turkcell pahalı. ttnete yorum bile yapmıyorum. Son yediğim vodafone kazığından dolayı sksen vodafonenun hiç bir şeyini kullanmam aşırı zorda kalmadıkça.

türknetliyim 1.5 aydır falan. sorun çıkmamışsa fıstık gibi servis. ama problemin varsa ayvayı yedin muhattap yok.

mesela 3 gündür ev telefonu çalışmıyor. telekomu aradım şok oldum. hat bağlatırkenki konuştuğum arayıp arandığım numara başkasının üstüne. türknete baktım numaram değişmiş.

ticket açtım henüz cevap gelmedi. 

benim bilgim isteğim onayım olmadan böyle bir şey olabilir mi ya?

neye dayanarak benim numaramı değiştirebiliyorlar??

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

Hocam bunlardamk kendi kablosunu çekiyo yoksa telekom alt yapısımı acaba

kendi altyapıları hocam

Oo hocam baya sıkıntılı işmiş. Bide sürekli yerlerimi kazıyorlar. Telekomla veya turkcelle anlaşıp onların alt yapıyı kullansa daha mı iyi olurdu sanki

Toplam Hit: 18538 Toplam Mesaj: 65
türknet