Türknet Yeni Zam

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kimene
    kimene's avatar
    Erkek
    salihgs bunu yazdı

Ben ttnetteydim sözleşme bitince türknete geçtim ama türknetten de memnun kalmadım adamlarda bir kurumsal şirket havası yok her şey çok amatör. Bir sorunun olsa muhatabın yok destek kaydı mestek kaydı açacakmışım da ... bu yüzden o ücretsiz kullanım referans olayını kullanmıyorum kimseyi bulaştıramam. Onun için ilk işim netspeede geçmek olacak. Bakalım onlar nasıl

ttnetten netseepe geçtim 27 mayısta şimdilik bir sorunla karşılaşmadım 16 Mbps'ye kadar olan tarife hıs testinde 14-15 arası bağlanıyorum

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    salihgs bunu yazdı

Ben ttnetteydim sözleşme bitince türknete geçtim ama türknetten de memnun kalmadım adamlarda bir kurumsal şirket havası yok her şey çok amatör. Bir sorunun olsa muhatabın yok destek kaydı mestek kaydı açacakmışım da ... bu yüzden o ücretsiz kullanım referans olayını kullanmıyorum kimseyi bulaştıramam. Onun için ilk işim netspeede geçmek olacak. Bakalım onlar nasıl

5-6 kişiye referans oldum, hatta memleketteki eve de internet aldığımda kendim referans oldum, baya bi süre beleş kullandım, çok iyi geldi :)

donanımhaberde referans ile kaydolanlara 10-20 lira para gönderenler var, adam bu şekilde 50-60 ölücüye referans olmuş, isterse fiyat 200 lira olsun o adam 5-6 yıl fatura ödemeyecek (=

goo.gl/qBNZmW
Toplam Hit: 56713 Toplam Mesaj: 113
zamcık zam