folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Türknet'e Geçtikten Sonra Oluşan Problem

Türknet'e Geçtikten Sonra Oluşan Problem

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek

ben de yeni superonline dan turknet e geçtim çok da memnunum başvuru yaparken aile koruması gibi bir şey var hocam ondan kaynaklı olabilirr. iptal edebilmek için turknet in mobil uygulamasını kur giriş yap oradan ayarlarlarını değiştirebilirsin

gereksiz not: ayrıca uygulama üzerinde anlık internet kullanımını ve son 6 ayın da raporunu göstermesi ayrıca hoşuma gitti 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hallederi_55
    hallederi_55's avatar
    Erkek

Bende turknete gectim aybi sorun bende de basladi ttnet te girebildigim sitelere giremiyorum var mi cozum onerisi? Aile korumasi demeyin zaten hic secmedim ayrica kontrolunu de yaptim acmislar mi kafalarina gore diye yok kapali ama giremiyorum.

Not: 50 mb internet yag gibi akiyor yalniz :)

_ICEMAN_
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

türknet kullanıyorum, opera ile vpn açıp her yere girebiliyorum. onun dışında dns falan değiştirmeyi denedim ama olmadı. ben de bu şeklide devam ediyorum

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
Toplam Hit: 2500 Toplam Mesaj: 14
turknet