folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Turnuvada Hile İle Adam Kayırdılar Yardımınızı Rica Ediyorum. ( Güncellendi )

Turnuvada Hile İle Adam Kayırdılar Yardımınızı Rica Ediyorum. ( Güncellendi )

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Hocam ayarlari kontrol etmek icin sure vermisler mi, vermisler. Siz kontrol etmis misiniz, hayir. Aciklamaniz ne, "cok ayar var."

Oyun sirasinda fark edince durdurup restart istese kabul edecekler miydi, muhtemelen evet, kesin yaniti bilmek icin bunu yapmak gerekirdi. Yapmis misiniz, hayir. Aciklamaniz ne, "heyecanlanmis".

Ben olsam oyun sirasinda fark edip restart istese kabul etmem bu arada, ayarlarina baksin diye sure vermisiz zaten baksaymis derdim.

Oyundan sonra itiraz etmek cok sacma, hayal ettigi sonucu alamayan herkesin oyle oldu boyle oldu diye restart istemesine goz yumarlarsa ne olur o turnuva? 

Yani gecmis olsun da o kadar ciddiye aldigi onemli bir seydiyse kontrol etseymis ayarlarini. Adamlarin aciklamasinda safsatalar yok degil ama genel hatlariyla gayet haklilar bence ben de olsam aynisini yapardim.

Bu sitede birçok özgürlük vardır, örneğin ceset fotoğrafı paylaşabilir, hack konusu açabilir, warez arayabilir, muhatapsız küfredebilir, türlü çeşitli işler kovalarken yardım isteyebilirsiniz. Ama istediğiniz avatarı kullanamazsınız. Çünkü insanlar ekranlarındaki 2x2 cm ölçülerinde bir heykel fotoğrafından ölümüne rahatsız olur, başka yerde yasakçı zihniyetin kötülüğünden dem vururken kendi hassasiyetleri sözkonusu olunca yasaklatmaya çalışır, birbirlerine küfrederler. Olay çıkar.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Baturay_Turkmen
    Baturay_Turkmen's avatar
    Erkek

Yahu neyin derdindesiniz be. Nereye gitti Tahribat ruhu.. Adam haksızlık oldu dedi ve yorum yapmamızı rica etti. Biz de yaptık daha adama ne yükleniyorsunuz ben anlamadım!

Baturay_Turkmen tarafından 29/Oca/19 18:37 tarihinde düzenlenmiştir

Ne Mutlu Türk Doğana..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek
    Baturay_Turkmen bunu yazdı

Yahu neyin derdindesiniz be. Nereye gitti Tahribat ruhu.. Adam haksızlık oldu dedi ve yorum yapmamızı rica etti. Biz de yaptık daha adama ne yükleniyorsunuz ben anlamadım!

Mağduriyeti giderecek olan da üçkağıtları önleyecek olan da organizasyon sahibidir diye düşünüyorum. Kendi adıma ben 10 yıllık bi organizasyon yönetiyor olsam , böyle bir olay yaşasam , bu arkadaşı yalanlayacak belgeleri ortaya koyar üstüne dava açardım. (bunu yapabilmek için haklı olmam lazım) 

Murat'ın heyecan yaptığını , o an bazı şeylere ayıkamadığını , gözünden kaçırdığını düşünüyorum. Kasti birşey var veya yok bunuda biz göremiyoruz.Keşke daha en baştan itiraz etseydi.

-0-
    Sercan'ın yazısını beğendiğim kadar Enis'in notundan tiksindim.Sercan'ın "Murat videoları sana gönderelim , kendin gör" demesi bile iyi niyet göstergesi olabilir.(Genelde olaylara kötü yaklaştığımdan bu olasılığı sonradan görüyorum)

@PanxeR haklılığınıza inanıyorsanız , videoları isteyin.Çünkü bu adamların yayınlayacağı falan yok. 400.000 abonesi olan kanal , 107 dislike ile 20-30 mesaj ile biz haksızız demeyeceği gibi takipçide kaybetmez.

-0-

@Baturay_Turkmen tahribat ruhu dediğimiz şeyin mağdur arkadaşın yanında olup olayları aydınlatmak olduğuna inanıyorum.

Ya okumuyorsunuz , ya okuduğunuzu anlamıyorsunuz. / "Çomarlığın bugünkü ateşli muhalifleri , Yarının müstakbel Çomar adaylarıdır" / Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. / Rüzgar gülü , hiç ölümü düşündün mü ?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    italyan bunu yazdı
    Baturay_Turkmen bunu yazdı

Mağduriyeti giderecek olan da üçkağıtları önleyecek olan da organizasyon sahibidir diye düşünüyorum. Kendi adıma ben 10 yıllık bi organizasyon yönetiyor olsam , böyle bir olay yaşasam , bu arkadaşı yalanlayacak belgeleri ortaya koyar üstüne dava açardım. (bunu yapabilmek için haklı olmam lazım) 

Murat'ın heyecan yaptığını , o an bazı şeylere ayıkamadığını , gözünden kaçırdığını düşünüyorum. Kasti birşey var veya yok bunuda biz göremiyoruz.Keşke daha en baştan itiraz etseydi.

-0-
    Sercan'ın yazısını beğendiğim kadar Enis'in notundan tiksindim.Sercan'ın "Murat videoları sana gönderelim , kendin gör" demesi bile iyi niyet göstergesi olabilir.(Genelde olaylara kötü yaklaştığımdan bu olasılığı sonradan görüyorum)

@PanxeR haklılığınıza inanıyorsanız , videoları isteyin.Çünkü bu adamların yayınlayacağı falan yok. 400.000 abonesi olan kanal , 107 dislike ile 20-30 mesaj ile biz haksızız demeyeceği gibi takipçide kaybetmez.

-0-

@Baturay_Turkmen tahribat ruhu dediğimiz şeyin mağdur arkadaşın yanında olup olayları aydınlatmak olduğuna inanıyorum.

Dediğin gibi heyecan sebebi ile anlık itirazda bulunamadı , ki bulunsa bile adamlar ne kadar takardı bilmiyoruz , diğer bir etmen o an oyunu durdursa belki yine kabul olmayacak bir zaman verdik diyeceklerdi.

Yorum yapan herkese teşekkür ederim. ve şunu belirtmek isterim , operatör firmasında çalıştığım vakit bir çok turnuva ve yarışmaya katıldım.

Eşit şartlarda olan tüm yarışmaları kazandım çünkü bilgime ve birikimime güvendim.

Haksız olduğunu düşündüğüm yerde seoların oldugu yerde haksızlık ve hile var diye de bağırdım.

Burada eğer kuzenim belki çok daha sert bir şekilde tepki gösterseydi yani yarışmada , bu seferde adam gibi söyleseydin yapardık diyebilirlerdi.

yani adamların ne yapacağı belli değil , geçmiş olsun milyon tane turnuva yapılıyor sıkıntı o değil , oluşan haksızlığı ve sadece eşit şartlar talep edildiğini 10 defa yazmışım tekrar yazmaya gerek yok.

Bir güncelleme olması durumunda buraya yazarım ama hiç sanmıyorum olacağını.

Alldebrid Türkiye / IDM Türkiye yetkili bayi. ulaşmak isteyen mail atsın tyfn.panxer@gmail.com yada telegram https://t.me/PanxeR
Toplam Hit: 3979 Toplam Mesaj: 45
hile adam kayırma xbox