folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Tutarsızlık...

Tutarsızlık...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mektepli
    mektepli's avatar
    Erkek
    allah kitap kısımları hariç çok süper bence. klasik yazılardan çok farklı. gayet akıcı ne istiyosunuz daha. bence hoş bi yazı hocam ellerine sağlık ama o allah kitap kısmını at

We can be more, we can be much more.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    afrasiab
    afrasiab's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

konpicyus bunu yazdı:
    -----------------------------
    allah kitap kısımları hariç çok süper bence. klasik yazılardan çok farklı. gayet akıcı ne istiyosunuz daha. bence hoş bi yazı hocam ellerine sağlık ama o allah kitap kısmını at
    -----------------------------

Allah kitap yerine adalet ve kalkınmaya sövsem dese olurmu la :D 

Acı veriyorsa geçmiş, geçmemiş demektir...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

aşk yazısımı bu?

öleyse aşk bölümüne taşıyalım...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Okuyup iki kelam yazma zahmetine katlana herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum.Bir yazıyı tabi ki beğenen veya beğenmeyenler olacaktır.Ancak küfür olayına gelince burda suçlu küfürü edende değil küfürleri ettirenlerdedir.

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
Toplam Hit: 1718 Toplam Mesaj: 15