folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Tütün Alabileceğim Site ? (George Karelias)

Tütün Alabileceğim Site ? (George Karelias)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Metanet
    Metanet's avatar
    Erkek

Ben edirnedeyim hocam, bi kez tadina baktim bu tutunun ama hosuma gitmedi. Ben tamamen saf seviyorum, hic katki maddesiz :)

Suan istanbuldayimibsta pmden hatirlatirsan haftaici bakarim bi vardi hep dukkanlarda. Gereken talebe ulasirsak yunanistan yada bulgaristanada gecebilirim:)

Burda cok felsefi bir yazi yazdigini dusun , ne sen yorul ne de ben yorulayım. İş yapılmayacaklar listem : hipokondriyak
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı
    DadasAdam bunu yazdı
    DadasAdam bunu yazdı

ve @huzi123 

Çın çın plak dediğiniz dükkan. Oradan aldığım likit sahte çıkmıştı ama bugün denemelik bir paket alıcam. Fiyatını buraya yazarım aldıktan sonra. 

Beyler yazılanların hepsini okudum internette satılanalr sahte bunda fikir birliği kurduk. Peki Yunanistana yakın bir şehirde oturup orjinalini komisyonla gönderebilecek bir mürid var mıdır ?

Dediğiniz dükkandan 25 gramını 25 liraya aldım. Ayrıca Erzincankapıdaki askeri malzeme satan yerlerde de var aynı paraya satıyor hepsi. Old horborn, virginia, drum falan da satıyorlar.

Vay be demek müşteri kitlesi var burada bu tütünlerin, şaşırdım bulunca :)

Hocam oldhorborn mu aldığın ? ben kaç ay önce 45e almıştım. vanda 33tü ama kupkuru çıkmıştı hepsi.

askeri malzeme satan yerlerin hepsini gezdim old bulamamıştım. sarı old sarıyorum sadece. golden virginia denedim 3 4 kere ama hiç sevmedim muhtemelen çakma denk geldi hep :)

kıbrıstayken normal mahalle bakkallarında bile orjinal mis gibisini 3te1 fiyatına alıyordum ne güzel.

çin çakma üretmede biz de tüketmede bir numarayız sanırım her şey sahte mk.

Yok hocam geore karelias aldım ben. Sarı old hem o fayton tarzı büfede hem askeri malzemecide vardı. Dükkanın ismini hatırlayamadım şimdi. Sancak askeri malzemenin 3-4 dükkan yanında.

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    huzi123
    huzi123's avatar
    Erkek

hocam orjinalliği hakkında bir fikriniz var mı ben de tütüne geçmeyi düşünüyorum 25 gr 25 lira aslında iyi gibi ama kaç gün götürür acaba? 

Cevap verirseniz yarın caddeye çıkıp akşam üzeri bir bakayım.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek

paket tütünler arasında bence en yapayı gk, bi 10 senedir filan sarı old holborn içiyorum, bu markada sabit kalana dek her birini denedim tabi, gv tuzlu bi tat bıraktı, drum çay tadıyor, gk da dediğim gibi acaip yapay. şu an pakedini 38 liradan alıyorum. bu arada gk zaten ucuz bi tütün olduğu için çakmasına hiç denk gelmedim. old holborn ve gv'nin çakmaları gırla tabi. Yunanistana geçer alırım diyen mürid: Beni de dahil edebilirsin. 

dont think twice its all right
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MiqRoP
    MiqRoP's avatar
    Erkek

Hacı o tabakalar burda tütüncülerde 10 lira olması lazım ya. 45 lira nedir arkadaş yakınsan ben vereyim bende fazla var.

Söyleyemediğim sözlerim var benim.. Yüreğimin derinliklerine gizlediğim.. Kimi zaman bir iç çekiş anlatır beni, kimi zaman hüzünlü bir şarkı ağlatır.. Hergün düşünceler sarar beni, derin derin düşünürüm.. Öyle bir haldeyim ki, sıcağın ortasında üşürüm...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Metanet
    Metanet's avatar
    Erkek

Muritler bakabildim, paket fiyat 17 TL. Orjinalmi diye israrla sorunca kabartmali bandrolu var diye gosterdiler ama anlamam bilmem bu tutunu:)

İsteyen varsa kargo yaparim 

Burda cok felsefi bir yazi yazdigini dusun , ne sen yorul ne de ben yorulayım. İş yapılmayacaklar listem : hipokondriyak
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acemi-webci
    acemi-webci's avatar
    Erkek

iki gün önce 5 adet krem rengi olan paketten aldım, 25gr tanesi 18tl. ondan önce iki üç paket atmıştım 17tlye. zamlardan sonra 18-20 arası değişiyor fiyatları (beşiktaş ve kadıköydeki tütüncülerde).

...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    risk53
    risk53's avatar
    Erkek
    Lemuria bunu yazdı

paket tütünler arasında bence en yapayı gk, bi 10 senedir filan sarı old holborn içiyorum, bu markada sabit kalana dek her birini denedim tabi, gv tuzlu bi tat bıraktı, drum çay tadıyor, gk da dediğim gibi acaip yapay. şu an pakedini 38 liradan alıyorum. bu arada gk zaten ucuz bi tütün olduğu için çakmasına hiç denk gelmedim. old holborn ve gv'nin çakmaları gırla tabi. Yunanistana geçer alırım diyen mürid: Beni de dahil edebilirsin. 

Orjinalinden sarı old holborn temin edebilecegimiz bir yer bilen duyan varsa söyleyebilirmi. Bu yeni sigaralar çıkalı sigara içemez oldum

#....
Toplam Hit: 6401 Toplam Mesaj: 39
tütün sarma george karelias tütün