Tütün İçmek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antichrist
    antichrist's avatar
    Erkek

Sarma hazır paketleri genelde adıyaman sert tütünden yapıyorlar.

Hemen hemen her tütünü denemiş ve 1 senedir sürekli evde makineyle yapan birisi olarak orta sertlikte tekel tütününden başkasını uzun süreli içemiyorum. Damak zevki olduğu için şu iyidir bu kötüdür demek zor. Adıyamanları genel olarak şahsen sevmiyorum. Hafif tütün de boşa duman gibi geliyor. Ağır seviyorsanız çelikhan iyidir ama hasını bulmak lazım. Blue (beyaz filtre 6 7 nikotin) sigara içenler orta sertlik üstüne çok geçmesin boğaz vurumundan bitiremezsiniz. Önceden Camel Black müptelası birisi olarak hafiflerden gram zevk almıyorum.

Sarımı makineyle yapacaksanız tepeleme doldurmayıp parmakla bastırmanızı tavsiye ederim. Diğer türlü duman gelmez. Mümkünse aralıklı olsun daha fazla tat alırsınız. Direk doldurup makineyle basınca da dengesiz dolduğu için boşluklar oluyor o da hoş değil.

Elde sarma olayına bir türlü alışamadım. Astarı zevkinden daha pahalıya denk geliyor.

Tütün içiyorsanız çevreye ciddi koku bıraktığını da kabul etmek lazım. Sevgili, eş, aileden içmeyen birilerinin yanında çok sık bulunuyorsanız nefret etme ihtimalleri var. Normal sigaraya göre birkaç kat fazla kokuyor maalesef. Ama doyumu daha iyidir.

Kamu spotu: içmiyorsanız başlamayın, imkan el veriyorsa bırakın gitsin. Çekilen çileye değecek bir meret değil.

antichrist tarafından 15/Eyl/21 17:19 tarihinde düzenlenmiştir

~
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

özellikle metallere Zımpara yaparken + yaptıktan çok sonraları bile sigara sarınca ivrenç ötesi berbat bir tat geliyor, ölüm gibi ama değil. Gerçi bi süre sonra alışıyorsun ya da kolaya kaçıp izopropille parmakları ıslatıp üstüne siliyorsun; parmakların pammıh gibi olmuyor belki ama tat aşırı azalıyor. 

Çok sıkılıyom
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    SweetyVolty bunu yazdı

özellikle metallere Zımpara yaparken + yaptıktan çok sonraları bile sigara sarınca ivrenç ötesi berbat bir tat geliyor, ölüm gibi ama değil. Gerçi bi süre sonra alışıyorsun ya da kolaya kaçıp izopropille parmakları ıslatıp üstüne siliyorsun; parmakların pammıh gibi olmuyor belki ama tat aşırı azalıyor. 

Metallerin aslında kokusu olmadığını biliyor muydun?

https://youtu.be/BqLH-nTZEOc

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

metalik şeylerin kokusunu her alışımda hatırlarım bunu ahah 

metal tozları el&tütün ile etkileştiği için acayip bişeyler oluyo ya o tadı anlatmanın kolay bi yolu da yok zımpara + birkaç metal çeşidi ile denenmedikçe 

Çok sıkılıyom
Toplam Hit: 1175 Toplam Mesaj: 15
duman sigara tütün sarma fabrika kızı akciğer kanseri