Tütün Makinesi Kardeşliği

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Prometheus bunu yazdı:
    -----------------------------

SeRDaR bunu yazdı:

Babam hergün sarar sarar içer dedğin sarma makinasıyla 1-2 tl birşey istanbulda o makineler 10 milyonluk tütün alır 5 milyonada 2 adet 200 lük filtre aldımıydı 1 hafta gidiyor gayet memnun çokta ucuza geliyor diğer sigaralardan daha ucuz

1-2 lira dediğin adresi ver de arkadaşlar faydalansın

yoksa 1 lira demenin hiçbi faydası yok

kapımımn önünde kurulan semt pazarında açık adresi vermem ama istanbulun sokaklarında kurulan bi çok semt pazarında var biraz gezilmesi yeterli  az önce babama tekrar sordum dedi ucuzolanlar kırılıyor çok çabuk dedi biraz pahalıları mı ne varmış alman malımıymış neymiş onlar daha uzun süreli gidiyormuş

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

7 lira verdim alman malı makine aldım

4 lira olanlar normal kaliteymiş dedim almışken en kralı olsun

alman diyince de dayanamadım =D

makine de benimkinden küçük, bişey söylemesi ayıp :S hayallerişm yıkılmadı değil

kocaman bişey bekliyodum

adıyaman tütününü bastım

bundan sonra sigaranın paketi en fazla 2 lira =D

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

Bu işi tiacerete dökelim abi...

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyReform
    HolyReform's avatar
    Erkek

Claros bunu yazdı:

En son 31.12.2009 tarihinde ictim bu yanada azima surmedim ve surmicem akliniz varsa birakin derim

Dün gece bende pakette kalan son sigaraları kırıp attım.Enteresan olan normalde sabahları evden çıkıp sigara yakmak için acele ederdim,bugün hiç ama hiç canım çekmedi ders aralarında da istemedim..ilk 1 hafta biraz sorunlu olur diyorlar ama hem cebe,hem sağlığa ömür boyu zarar vermektense 1 hafta değil 1 yıl dayanırım..

Sigara en iyi arkadaşım,sinirimi alıyor,sakinleştiriyor vs diyenler ve sigarayı bırakmak isteyenler aşağıdaki video ya baksınlar.Belki faydası olur...

http://video.google.com/videoplay?docid=-7032825356513183711&ei=VbZvSpX7H42a2wKDtsjTBw&q=sigarayý+býrakmanýn+kolay+yolu#

Hakkıdır nakte tapan milletimin istismar!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lacuradeamore
    lacuradeamore's avatar
    Erkek

Ucuzmus bayağa bi sigara parası. Şart oldu artık almak :)

Ben veremden öldüm Belki ölmezdim Sıkıntım olmasa Paradan yana.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

makineyi filtreyi ve adıyaman tütününü vereceğim sayılarda alıp vereceğim adrese gönderebilecek var mı peki :W 1 kilo adıyaman tütününü kaça bulabilirsiniz ve 1 kiloyla ortalama kaç sigara sarılır vs vs?

bende şu anda muş tütünü var, kağıt bulamadığım için bakamadım nasıl bişe olduğuna :W

bide hiç bilmediğim için, bu makinanın kullanımı falan nasıldır kolay mıdır? bu 200 filtre 200 kağıdı da yanında ayrıca demi? :W

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeTiN_7
    MeTiN_7's avatar
    Erkek

arkadaslar o makinanın sıgaryı taktıgınız yer demir olanında bulursanız kalitelidir yoksa sıkısma yapıyor carsafıda tutunude sıkıstırıp mahfediyor benden söylemesiii!!1

olması gereken şeylerın adını iyilik yapmak koymuslar..
Toplam Hit: 4440 Toplam Mesaj: 18