folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Tüy Dökücüler

Tüy Dökücüler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zodiac
    Zodiac's avatar
    Erkek

"Erkeklerin de, bacaklarındaki, göğüs veya sırtlarındaki kılları, ihtiyaçsız almaları caiz olmaz."

nelermiş bu ihtiyaçlar ? mesela kız arkadaşın göğüs ve karın kası bölgesini daha bi iştahla emmeleri için temizlemek caizmidir ? 

mantığın korkunu yenemiyorsa kendini düşünenden sayma,
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branimir
    Branimir's avatar
    Erkek

Yahu ne zaman tüy dökücü deseler aklıma bu haber geliyor :):):)

http://www.hurriyet.com.tr/dunya/27517509.asp

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek
    Zodiac bunu yazdı

"Erkeklerin de, bacaklarındaki, göğüs veya sırtlarındaki kılları, ihtiyaçsız almaları caiz olmaz."

nelermiş bu ihtiyaçlar ? mesela kız arkadaşın göğüs ve karın kası bölgesini daha bi iştahla emmeleri için temizlemek caizmidir ? 

bazı hastalıklarda muayeneye yada tedaviye gidince kesiyosun mecbur diye biliyorum

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lupin
    Lupin's avatar
    Erkek
    Daft bunu yazdı
    WH0 bunu yazdı

yillardir depitak kullaniyorum ben. simdiye kadar hicbi sorun yasamadim.

ProBilisim bunu yazdı

Ben kullanıyorum, suyu tutunca kendiliğinden dökülüyor...bazı ciltlerde ilk başlarda hafif tahriş olabilir, aldırmayın, bendede öyle oldu.  1-2 ay kullanın. kılların kökü ölüyor,hiç çıkmıyor.

Kremin ismi lapiden.

Tavsiye ederim.

şu ikisini bi deneyek

eyvallah

kökü ölüyor hiç çıkmıyor kısmı doğru ise süper bişi o zaman O.o inş doğrudur kullanıyım bende.

Rus ile aldatmayanı etmeli takdir,tek biri ile uslanmayanın hakkı köçektir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zodiac
    Zodiac's avatar
    Erkek
    Lupin bunu yazdı
    Daft bunu yazdı
    WH0 bunu yazdı

yillardir depitak kullaniyorum ben. simdiye kadar hicbi sorun yasamadim.

ProBilisim bunu yazdı

Ben kullanıyorum, suyu tutunca kendiliğinden dökülüyor...bazı ciltlerde ilk başlarda hafif tahriş olabilir, aldırmayın, bendede öyle oldu.  1-2 ay kullanın. kılların kökü ölüyor,hiç çıkmıyor.

Kremin ismi lapiden.

Tavsiye ederim.

şu ikisini bi deneyek

eyvallah

kökü ölüyor hiç çıkmıyor kısmı doğru ise süper bişi o zaman O.o inş doğrudur kullanıyım bende.

yok öyle bişey umutlandırmayın milleti beyler, lazer ışınları dıışnda hiçbir bitkisel yada kozmetik madde kökleri öldüremez belki geçici süre zayıflatabilir

mantığın korkunu yenemiyorsa kendini düşünenden sayma,
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ProBilisim
    ProBilisim's avatar
    Erkek
    ShyRain bunu yazdı
    ProBilisim bunu yazdı
    ValentinoRossi bunu yazdı

Genital bolge icin sifirda alabilen braun tarzi tras makinesi kullaniyorum. Cillop gibi oluyo. Filmlerde oynayacak sekilde. Ancak vücut killi oldugu icin o zaman da orasi orman yangini cikmis gibi gozukuyo. O yuzden su an kirli sakal seklinde birakiyorum. Demem odur ki killa bas edilmiyo arkadas! Allahtan sirt killarim yok. Gogus hadi idare ader ama popo, bacak killi cok dert ya

götünü pilli traş makinasıyla alan adam. Biraz abes geldi.. e hocam şimdi onu susuz götüne sürüyosun, su yok bişi yok, muhtemelen o traş makinesi bok kokuyodur.

:)))))))))))))))

Bakış açısı budur.....

Kokuyor yada kokmuyor nasıl bununla ilgilendiniz , niye konunun bu tarafını düşündünüz hayret ettim :)))))))))

Gece gece yarıldım gülmekten, Allah iyiliğinizi versin :)

Hayır yani o makineye alip  bide çekmeceye koyacak, çekmecede bişe varsa çorap tırnak makası vs onlarada sinecek. yani kısaca evi komple bok kokutacak. çekmeceyi açtığında yüzüne bok kokusu vuracak. adamı bayıltır o, hesap etmek lazım. kendi götünden çok makinayı temizlese daha iyi. Her seferinde kaynar suyada atması lazım. ki bu onuda yapmaz...

Sana Herşeyi uzun uzun anlatabilirim ama senin yerine anlayamam.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

http://www.teknosa.com/urunler/120240302/braun-cruzer-6-body-vucut-tuy-kesme-makinesi

Kendine İyi Bak ..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    Baracuda
    Baracuda's avatar
    Erkek
    ProBilisim bunu yazdı
    ShyRain bunu yazdı
    ProBilisim bunu yazdı
    ValentinoRossi bunu yazdı

Genital bolge icin sifirda alabilen braun tarzi tras makinesi kullaniyorum. Cillop gibi oluyo. Filmlerde oynayacak sekilde. Ancak vücut killi oldugu icin o zaman da orasi orman yangini cikmis gibi gozukuyo. O yuzden su an kirli sakal seklinde birakiyorum. Demem odur ki killa bas edilmiyo arkadas! Allahtan sirt killarim yok. Gogus hadi idare ader ama popo, bacak killi cok dert ya

götünü pilli traş makinasıyla alan adam. Biraz abes geldi.. e hocam şimdi onu susuz götüne sürüyosun, su yok bişi yok, muhtemelen o traş makinesi bok kokuyodur.

:)))))))))))))))

Bakış açısı budur.....

Kokuyor yada kokmuyor nasıl bununla ilgilendiniz , niye konunun bu tarafını düşündünüz hayret ettim :)))))))))

Gece gece yarıldım gülmekten, Allah iyiliğinizi versin :)

Hayır yani o makineye alip  bide çekmeceye koyacak, çekmecede bişe varsa çorap tırnak makası vs onlarada sinecek. yani kısaca evi komple bok kokutacak. çekmeceyi açtığında yüzüne bok kokusu vuracak. adamı bayıltır o, hesap etmek lazım. kendi götünden çok makinayı temizlese daha iyi. Her seferinde kaynar suyada atması lazım. ki bu onuda yapmaz...

edit..

Baracuda tarafından 02/Şub/15 17:41 tarihinde düzenlenmiştir

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
Toplam Hit: 4846 Toplam Mesaj: 49