folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder TV Kadınlar Kullanılıyor

TV Kadınlar Kullanılıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Sadece kadın programları mı ? Sinema filmleri ve dizilere ne demeli. 3-5 konuyla sınırlı kalmış yapımlar, sadece nasıl cebimi doldurabilirim havası veriyor. Din, siyaset ve tek taraflı tarihi izlemekten bıkmadımı bu millet ?

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

7-19 bunu yazdı:
    -----------------------------

4yildir tv izlemedim bi zararinida gormedim, oneririm.

2. yılımdayım mutluyum zenci bende :E

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    venom88
    venom88's avatar
    Erkek

x-files bunu yazdı:

Abi bugün ablam gil bir program izlyorlardı gördüm. Ne tuhaf bir program abi karının birine 1000 tl veriyorlar okarıda elbise ayakabı kuhaför falan filan sonra diğer yarışmacıların karşısına çıkıyor kendini sergiliyor. Ne saçma ve kadını hor kullanan bir sistem ve o kadın resmen kendi bedenini sergiliyor nasıl bir zihniyet yazık ya birde bana ne giysem yakışıyor demezlermi y. Şu evlenme programları hele tam bir rezilik. Abicim konuda bir mürit açmış  1000 tl nasıl bir bilgisayar alabilirim diye konu açmış şöyle bir yarışma olsa 1000 tl en iyi bilgisayarı ben toplarım diye ne güzel olurdu. ama nerde varsa yoksa uften pogdan konlar.

Len bırah bu işleri ablam izliodu falan :DDDD

Venom88 burdaydı.[Cevapını duymak istemeyeçeğin soruları sorma,sormak istemiçeğin sorulara cevap arama]
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    The_Pilot
    The_Pilot's avatar
    Erkek

yemek yerken Reklamlar falan denk geliyor,

eve bir misafir geldiği zaman, bende Tv izlemek zorunda kalıyorum. bu sebeple Mutsuzum...

Hiç tv olmasada olur.

http://www.youtube.com/watch?v=qhXcjiTOQzg Bana Ait Değil Ama, Yinede Onu Çok Seviyorum.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

venom88 bunu yazdı:

x-files bunu yazdı:

Abi bugün ablam gil bir program izlyorlardı gördüm. Ne tuhaf bir program abi karının birine 1000 tl veriyorlar okarıda elbise ayakabı kuhaför falan filan sonra diğer yarışmacıların karşısına çıkıyor kendini sergiliyor. Ne saçma ve kadını hor kullanan bir sistem ve o kadın resmen kendi bedenini sergiliyor nasıl bir zihniyet yazık ya birde bana ne giysem yakışıyor demezlermi y. Şu evlenme programları hele tam bir rezilik. Abicim konuda bir mürit açmış  1000 tl nasıl bir bilgisayar alabilirim diye konu açmış şöyle bir yarışma olsa 1000 tl en iyi bilgisayarı ben toplarım diye ne güzel olurdu. ama nerde varsa yoksa uften pogdan konlar.

Len bırah bu işleri ablam izliodu falan :DDDD

Üstad beni tanıyan bilir

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kady
    kady's avatar
    Erkek

1 seneden fazla oldu tv yı kaldıralı

sebebım büyük oglum cızgı fılm ızlerken dıgerının ılgısını cekmıyor ve yanlız kalıyordu

kaldırdım. sımdı beraber oynuyorlar konusuyorlar kavga edıyorlar,

ama birlikte amacım da buydu zaten..

http://profil.gittigidiyor.com/kady
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

Evde Digitürk var başta cemaatçi şerefsiz kanallar ile başlamak üzere tüm yerel kanallar kilitli Starda behzat ç dışında yerellerden hiç birşey istemiyrum sadece sinema kanalları var oda günün yorgunluğunu atmak için.

Samanyolu

Flash

MEHTAP

TVNET

ATV

KANAL 7 gibi fetocuların kanalalrını

KANALD STAR vs gibi Cumhuriyetçi gözüken kanallarıda kilitleyeceksin. zaten bunların verdikleri haberlerde hayır yok hep taraflar amk.

GÜNDEMİ TAKİP ETMEK İSTEYENLER İNTERNETTE KENDİNİ SATILIĞA ÇIKARTMAMIŞ BİR SÜRÜ GAZETECİ VAR İÇERDEKİLERDE YAZABİLİYORLAR HATTA ONLARDAN TAKİP ETSİN.

AVRASYA (ART) TV İYİDİR birde ek olarak.

"bea"
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    The_Pilot
    The_Pilot's avatar
    Erkek

ExpirE bunu yazdı:

Evde Digitürk var başta cemaatçi şerefsiz kanallar ile başlamak üzere tüm yerel kanallar kilitli Starda behzat ç dışında yerellerden hiç birşey istemiyrum sadece sinema kanalları var oda günün yorgunluğunu atmak için.

Samanyolu

Flash

MEHTAP

TVNET

ATV

KANAL 7 gibi fetocuların kanalalrını

KANALD STAR vs gibi Cumhuriyetçi gözüken kanallarıda kilitleyeceksin. zaten bunların verdikleri haberlerde hayır yok hep taraflar amk.

GÜNDEMİ TAKİP ETMEK İSTEYENLER İNTERNETTE KENDİNİ SATILIĞA ÇIKARTMAMIŞ BİR SÜRÜ GAZETECİ VAR İÇERDEKİLERDE YAZABİLİYORLAR HATTA ONLARDAN TAKİP ETSİN.

AVRASYA (ART) TV İYİDİR birde ek olarak.

Haklısın Birader.. Ne umuyorsun ne Buluyorsun, hep haberleride saçma sapan o kanalların...

işe yaramaz Kötü şeyleri kendi tarafları yaptığı için güzel gösteriyorlar.

http://www.youtube.com/watch?v=qhXcjiTOQzg Bana Ait Değil Ama, Yinede Onu Çok Seviyorum.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xzxz
    xzxz's avatar
    Erkek

"bas düğmeye bas kapa televizyonu , hayatını renklendir ve özlemezsin onu ..."  sene 95-cartel ki ozamanlar tv yayınları bir parça düzeyliydi. ntvspor bilmem ne belgesel kanalı bile olsa tv izlemek düpedüz ahmaklık, yayının ne olduğu mühim diil öncelikle onların dediği saatte onların istediğinin istedikleri kadarını izlemeye mahkumsun. arada kafa sikici reklamlarını da tabiki

herşeyin bir şeyi vardır
Toplam Hit: 2591 Toplam Mesaj: 20