TV Kanallarını Düzenleme

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TiThousand
    TiThousand's avatar
    Erkek

Seçimler geliyor. Pazar günü zap zap zap yapacağımız kesin.

Uygulama, TV kanallarını SD-HD yayınlara göre sıralamayı, atlamayı, silmeyi, gizlemeyi ve kanal isimlerini değiştirmeyi sağlıyor. 

1 — Bir GitHub projesi olan ChanSort uygulamamızı sistemimize uygun olan olarak indirelim.
    https://github.com/PredatH0r/ChanSort

2 — TV'mize USB stick takarak kanalları USB'ye kopyalayalım. Mesela LG TV'de Kanal menüsünde böyle bir alt menü var. 

3 — Programı bilgisayarımıza ayıklayıp .exe'sini çalıştıralım. 

4 — USB'yi bilgisayara takalım ve programın Open File adımını izleyerek USB'deki dosyayı okutalım.

5 — İşlemler bittiğinde CTRL + S ile düzenlenen dosyayı USB'deki hedef dosyanın üzerine yazalım. 

6 — USB belleği TV'ye takıp datayı geri yükleyelim.

Viola!

TiThousand tarafından 12/May/23 21:25 tarihinde düzenlenmiştir

‎‎‎
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TiThousand
    TiThousand's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Ben tüm SD, Europe ve ulusal kanalları çıkardım. 
    420 kanaldan 43 kanala düştüm. Zap daha keyifli.

Öte türlüsü bu işlemleri TV'de yapmak bir ölüm.

‎‎‎
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Yanlız bu olaylar çok eski değil mi brn yıllar yıllar önce yapıyordum

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek

Niye 40 takla atıyorsun hocam?

Yeni bir liste oluşturup kanal numaraları farklı olsa bile istediğin sıraya koyabiliyorsun.

Ben adina haber-dizi dedim. Tele1'den başlıyor halktv, szc, fox, star, show vs diye gidiyor. 

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
Toplam Hit: 669 Toplam Mesaj: 5
televizyon kanal sıralama enjoy ysk