Tv'ye İnternet Bağlama

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bygeneral
    bygeneral's avatar
    Erkek

Lg 32LM3400-za modelli bi televizyonum var. İnternete kablolu bağlanılıyor. Gittim internet kablosu aldım, taktım. Kablolu bağlantı yapıldı yazdı. Şimdi pc veya telden nasıl youtubedan video, görüntü aktaracağım ? 

Kimsenin kaprisini çekemem, donu falan gözükür.. :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Usb android pc al hocam hiç uğraşma. Bazı modellerde wireless desteğide oluyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pSkpt
    pSkpt's avatar
    Erkek

1. Bağdaştırıcı ayarlarından kablosuz bağlantını ve kablolu bağlantını seçip sağ tıklayıp "Bağlantıları Köprüle" seçeneğini dene.

2. Kablosuz bağlantına sağ tıkla Özellikler -> Paylaşım -> Diğer ağ kullanıcıları, bu bilgisayarın internet bağlantısı yoluyla bağlansını seç ve aşağıdaki kutudan Kablolu bağlantını seç.

İmza...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sahinka
    sahinka's avatar
    Erkek

bilgisayardan görüntü almak için neromediahome u kullan 

youtube içinde youtube/pair a gir tvdeki youtube uygulamasına id yi girince videoların köeşsinde baglanma işareti oluyo pair de anlatıyo oraya bak  

imza
Toplam Hit: 1187 Toplam Mesaj: 4