folder Tahribat.com Forumları
linefolder Sosyal Ağlar
linefolder Twitter Adresim Askıya Alınmış Geri Almak İçin Neler Yapmalıyım

Twitter Adresim Askıya Alınmış Geri Almak İçin Neler Yapmalıyım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vesselam
    vesselam's avatar
    Erkek

@viplocaiptv  hesabım tahmin ettiğim bi şerefsiz tarafından kapatılmış sanırım erişim sağlayamıyorum

askıya alındı uyarısı alıyorum 
    neler yapabilirim geri almak için

Telegram @WVesselam
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eyuperol
    eyuperol's avatar
    Erkek

Hocam benim hesap ta askıya alınmıştı ya da kapatılmıştı tam hatırlamıyorum da öncelikle kendime yeni bir hesap açtım.

sonrasında ise sanırım 2 sene boyunca aklıma geldikçe, bir yerden bulduğum (şuan hatırlamıyorum hangi link olduğunu) twitter destek adresine hesabım kapatıldı yardımcı olun diye bu uzun süreç sonunda açtılar :)

1 ay kadar önce instagram hesabım kapatıldı ona da aynı yöntemi deniyorum da bunun açılacağından pek umudum yok tabi yeni instagram hesabı aldım açılmama ihtimalina karşı :)

İnsanları ( küçük-büyük, yaşlı-genç, tanıdık-tanımadık, eşdost-sevgili vs vs ) sevin, saygınızı gösterin ama kesinlikle insanlara acımayın. Çünkü acıdığınız anda acınacak duruma düşüyorsunuz
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    orheyn
    orheyn's avatar
    Erkek
    vesselam bunu yazdı

@viplocaiptv  hesabım tahmin ettiğim bi şerefsiz tarafından kapatılmış sanırım erişim sağlayamıyorum

askıya alındı uyarısı alıyorum 
    neler yapabilirim geri almak için

Hocam twitter destek kısmından form gönder, twitter’a güzelce anlat durumunu açılır

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    orheyn
    orheyn's avatar
    Erkek
    eyuperol bunu yazdı

Hocam benim hesap ta askıya alınmıştı ya da kapatılmıştı tam hatırlamıyorum da öncelikle kendime yeni bir hesap açtım.

sonrasında ise sanırım 2 sene boyunca aklıma geldikçe, bir yerden bulduğum (şuan hatırlamıyorum hangi link olduğunu) twitter destek adresine hesabım kapatıldı yardımcı olun diye bu uzun süreç sonunda açtılar :)

1 ay kadar önce instagram hesabım kapatıldı ona da aynı yöntemi deniyorum da bunun açılacağından pek umudum yok tabi yeni instagram hesabı aldım açılmama ihtimalina karşı :)

İnsta hesaplarını ücretiyle açıyoruz hocam,  istersen istediğin kullanıcı adı alma, mavi tik Gibi partner gerektiren tüm işlemleriniz için ulaşabilirsiniz.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    orheyn bunu yazdı
    eyuperol bunu yazdı

İnsta hesaplarını ücretiyle açıyoruz hocam,  istersen istediğin kullanıcı adı alma, mavi tik Gibi partner gerektiren tüm işlemleriniz için ulaşabilirsiniz.

isntagram mavi tik için iletişime geçermisin. 

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    orheyn
    orheyn's avatar
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı
    orheyn bunu yazdı
    eyuperol bunu yazdı

isntagram mavi tik için iletişime geçermisin. 

pm gönderdim hocam

Toplam Hit: 1166 Toplam Mesaj: 6
twitter askı