folder Tahribat.com Forumları
linefolder C#, Asp.Net, .Net Core
linefolder Twitter Developer Hesabı Olan?

Twitter Developer Hesabı Olan?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AsayisciAsayisci
    Asayisci
    Asayisci's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar.

Bir projem var. Projenin bir aşamasında da twitter'ı kullanmam gerekiyor. Daha önce api desteğini çok kolay bir şekilde sağlıyordu twitter.

Şimdi ise yaklaşık 1 haftadır bekliyorum hala onay vermedi hesabıma. Vereceği de belli değil.

Zamanında test amaçlı developer hesabı oluşturan arkadaşlardan ricam elinde fazladan hesabı olan varsa verebilir mi?

En azından projeyi bitirene kadar.

Neden developer hesabını onaylamayı bu denli zor hale getirdiler bunuda idrak edebilmiş değilim..

İyi çalışmalar.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coder2
    coder2's avatar
    Erkek

Bende 1 haftadır bekliyorum , henüz cevap yok.

Bundan dolayı selenium ile webdriver üzerinden login olup işlem yapıyorum, son çare olarak düşünebilirsin hocam.

Önceleri Kızlar Utanınca Kızarırdı Şimdilerde Kızarınca Utanıyorlar..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Onaylasa bile limitler ile başın dertte. 

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AsayisciAsayisci
    Asayisci
    Asayisci's avatar
    Erkek

Ben esasında komut için kullanacağım. günlük maximum 60 twit atıp 60 twit okuyacağım hepsi bu..

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AsayisciAsayisci
    Asayisci
    Asayisci's avatar
    Erkek
    coder2 bunu yazdı

Bundan dolayı selenium ile webdriver üzerinden login olup işlem yapıyorum, son çare olarak düşünebilirsin hocam.

ilk defa duydum biraz daha açar mısınız?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coder2
    coder2's avatar
    Erkek
    Asayisci bunu yazdı
    coder2 bunu yazdı

ilk defa duydum biraz daha açar mısınız?

Ben Python dilinde yazıyorum fakat c# için falan da kütüphanesi var bildiğim kadarıyla.

Selenium ile web browser çalıştırıp orada ilgili inputları doldurup , button lara click yaparak ilgili işlemleri yaptırıyorum.

Benim kullandığım dokümantasyon => https://selenium-python.readthedocs.io   

Web de aratırsan ilgilendiğin dil içinde documentation bulursun.

Önceleri Kızlar Utanınca Kızarırdı Şimdilerde Kızarınca Utanıyorlar..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek

Valla hocam bi uyarı aldım, uygulama donduruldu açtırana kadar g.tüm çıktı. Yani şuan paylaşamam ama sorarım bi arkadaşlara varsa fazladan veririm secret'ları falan kullanırsın.

seni 4 kere döverim yarın 🤙
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

Benim yıllar önce aldığım vardı, bot yapmıştım hatta. Lakin su an hesaba girince tekrar başvuru dalgasına attı. Galiba Aktivite yok diye iptal falan etmiş 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AsayisciAsayisci
    Asayisci
    Asayisci's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı

Benim yıllar önce aldığım vardı, bot yapmıştım hatta. Lakin su an hesaba girince tekrar başvuru dalgasına attı. Galiba Aktivite yok diye iptal falan etmiş 

tekrar kontrol edin. bu durumda olanları bildiğim kadarıyla daha erken onaylıyorlar.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

Abd secierinde facebook graph api ile yapilan boklardan sonra konuyu cok zorlastirdilar. O yuzden baya sikinti. Twitter api lerini baska bir firma uzerinden acmaya baslamisti geriye yonelik filanda data veriyordu oraya bak istersen.

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
Toplam Hit: 2414 Toplam Mesaj: 10
c# developer twitter api twitter developer