Twitter Follower

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hybris
    Hybris's avatar
    Erkek

https://www.fastfollowerz.com/

hacılar bu tarz sitelerin çalışma prensibi nedir?

benzer bi proje var kafamda. insanların follow ederek paypal üzerinden para kazanması ve parayla follower satın alması şeklinde.

biraz kurcaladığım kadarıyla twitter apisi buna müsait.

ama follow edenleri kurtarabilecek meblaları hesapladığımda bu elemanlarla kıyasla arada uçurum oluyor.

hack yoluyla kullanıcıdan habersiz mi yapıyorlar bu işi nedir bilgisi olan var mı?

agile isn’t how fast you can go, it’s how fast you can turn.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asa42
    asa42's avatar
    Erkek

siteni incelemedim ama dediğin projenin daha mantıklısı şöyle:

Instalike | Get Likes

Bunun sayesinde kredi değişimi ile instagram kasabiliyorsun. site senin verdiğin her reklam için 1 kredi kesiyor. yani, sen kendi hesabınla birini takip ettin ve 10 kredi aldın. sonra kendi fotoğrafını beğenmeleri için reklam verdin 2 beğeni 5er krediden. sitede senn fotolar 4er krediden görücüye çıkıyor. beğenenler 4 kredi kazanıyor. bu arada site acayip klik kasıyor. reklam gelirleri baya iyi olur. 

düzenleme: bu daha mantıklı çünkü daha fazla kullanıcı gelir kolaylığından dolayı

asa42 tarafından 22/Tem/13 22:41 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hybris
    Hybris's avatar
    Erkek

o mantıkta güzelmiş. ama sadece reklam geliri üzerine çalışıyor.

bizim eski adsense kardeşliklerine benziyo :D

ben misal 1 ay için 100 follower ı 5 dolardan satıp. 2,5 - 2,5 kullanıcıyla kırışırım diye kurguladım.

2k follow limiti varmış. bu da demek oluyoki adam düzenli olarak follow listesini kontol ederse ayda 50 dolar gibi bi meblaya ulaşabilir.

followerlar tamamen organik olacağı için büyük ajanslardan falan alım olur diye tahmin ediyorum. zaten yaparsam ingilizce yaparım.

ama bu herifler bu kadar ucuza kullanıcı izniyle mi bu işi yapıyolar orayı çözemedim henüz.

agile isn’t how fast you can go, it’s how fast you can turn.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

oha 100 kişi için 10 dolar biraz fazla değil mi yav, hem o kadar milleti takip ettirip napacan :|

Toplam Hit: 903 Toplam Mesaj: 4