folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder U-F-D'den Bir Baş Yapıt Bu Sazın Üstadları (Ney) 7 Cd

U-F-D'den Bir Baş Yapıt Bu Sazın Üstadları (Ney) 7 Cd

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neyzen
    giriftzen
    giriftzen's avatar
    Erkek

BosphorusPasha bunu yazdı:
    -----------------------------

u-f-d bunu yazdı:

@bosborus

neyin ney olduğunu biliyoruz hocam kafanı yorma sen, dosyayı indirdiysen 7. discin 1-5 arası tracklara bakabilirsin. içten çalanlar diye bir bolume koydum. tavırnedir bilmeyen adamlarıda oraya yerleştirdim... gör dinle sonra bana burada atar yap :)

upload eden arkadaşlara teşekür ederim

tosuna ayrıyetten teşekür ediyorum ss için

indirenlerin canı soalsun da, bide hotfile link bekliyorum :) hepinizi çok seviyorum. şiir tazmaya devam ediyorum :) @bosborus = hocam plaklar gelecek senlede paylaşıcam hatırlatırsan. cuneyt orhuna rıyorum elinde varmıdır :)

hocam yok ben diğerlerine de baktım da oradaki tavırsın tavrı bozan adamlaraydı lafım seninle aklakası yok. ben musıki işinin içinde neredeyse 5 yıldır avrım bu amele herifler yüzünden artık insan patlıyo ortada o kadar çok kişilik var ki ne yaptığının farkında değil, sonra tavrı korumak için uğraş dur gereğini anlat dur.. birşeyin orjinal hali yok olunca onu düzeltmek hiç kolay olmuyor.. 

neyse şimdi uzatırım baya bi :) 

bu arada birisi ıtri demiş, babamın hddsinde var ama elime geçirmem şu an için imkansız :) arşivi yürüttüğüm anda ıtriyi uplarım..

-----------------------------biliyom senin ne olduğunu hocam bende o yorumu sana yapmadıydım zaten :d elinde cuneyt orhun varmı :p

fuck the system!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neyzen
    giriftzen
    giriftzen's avatar
    Erkek

arkadaşlar bu projede adımı lekelemek isteynler oldu., yok o albumden bu albumden aldın diye. hic bir albumden alıntı yokutur.. hepsi akustiktir bilginize...

fuck the system!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sherlock.
    r10aldinho
    r10aldinho's avatar
    Erkek

ney dinliyodum youtube'dan. 

aklıma geldi ufd paylaşmıştı diye.

pc'de silinmiş.

elinde olan varsa linki yenileyebilirmi ?

İlk batışını ben gördüm güneşin, Gün dönümüne sen yetiştin, Kaptanı benim bu geminin, En son ben çıkarım, Panik etmeyin ___________________________________________________________ iletisim: www.tahribat.com@gmail.com
Toplam Hit: 3224 Toplam Mesaj: 24