folder Tahribat.com Forumları
linefolder Linux ve Diğer İşletim Sistemleri
linefolder Ubuntu | Menü Çubuğu Yerleşimi Hakkında

Ubuntu | Menü Çubuğu Yerleşimi Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Hocular şu menü çubuğunu MacOs taki gibi üste alma olayını nasıl yaparız? boşu boşuna orda 2 satırlık ölü alan oluyor zaten laptop ekranı 15.6 yetmiyor bide böyle boşa yer kaplayan şeyler olunca sinir ediyor. 

next next next install
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

https://extensions.gnome.org/extension/1250/gnome-global-application-menu/

görür belki işini

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

zip i nasıl yükleyeceğiz çözemedim. 

next next next install
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

Hocular şu menü çubuğunu MacOs taki gibi üste alma olayını nasıl yaparız? boşu boşuna orda 2 satırlık ölü alan oluyor zaten laptop ekranı 15.6 yetmiyor bide böyle boşa yer kaplayan şeyler olunca sinir ediyor. 

^^`

Zip olayını çözdün mu? bazı configuration dosyalarında dosyayı, ilgili dizin altına koymak çözüm olabiliyor. 

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı

^^`

Zip olayını çözdün mu? bazı configuration dosyalarında dosyayı, ilgili dizin altına koymak çözüm olabiliyor. 

Yükledim hallettim de (tarayıcı eklentisini yükleyince direk kur diyorsun kuruluyor) vscode için çalışmadı, chrome falan tama istenilen gibi ama vsde ve android studio da menüler piyasada yok... Defteri kapattım uğraştıkca sistem babalara gelecek 2de1 error report gönderiyor :D

next next next install
Toplam Hit: 988 Toplam Mesaj: 5
ubuntu nasıl like mac menü çubuğu üste alma taşıma