folder Tahribat.com Forumları
linefolder Linux ve Diğer İşletim Sistemleri
linefolder Ubuntu 11.10 Görücüye Çıktı !! (Beta)

Ubuntu 11.10 Görücüye Çıktı !! (Beta)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

MaTRiXe bunu yazdı:
    -----------------------------
    gentoo yahut vectorlinux kurmak istiyorum ama içinde hangi yazılımlar var onu merak ediyorum sonradan çok uğraştıraclarmı verdiğin linklere bakıcam.
    linuxu ikinci harddiske kurdum tamamen silip win boot etsin istiyorum eski bi pc var ona kurucam bu işletim sistemlerinden birini ya da daha iyi bi önerin varsa onu

grub kaldırman lazım onuda xp cd sinde bi komutla yapıyodun boot edip

destek paket dersen ubuntu surumlaerini kullan yine hafif masaustulu xubunut,lubuntu

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaTRiXe
    MaTRiXe's avatar
    Erkek
    fixmbr yapmıştım olmamıştı şimdi gördüm fixboot c: yapın diyor deniycem bu arada sorumu yineliyorum dağıtımlarla gelen programları codecleri öğrenme şansım var mı kurmadan
    düzenleme sanıyorum problemi fixboot c: ile çozdüm önce fixmbr yaptım kurtarma konsolunda. neyse soruma yanıt aldıktan sonra istediğim proları barındıran dağıtımı kurucam linuxmint kuruluydu ikinci harddiskte ama ağır kalıyordu sanıyorum masaüstü yöneticisindendi neyse daha iyi birşey arayışındayım şimdi
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

MaTRiXe bunu yazdı:
    fixmbr yapmıştım olmamıştı şimdi gördüm fixboot c: yapın diyor deniycem bu arada sorumu yineliyorum dağıtımlarla gelen programları codecleri öğrenme şansım var mı kurmadan

hani ubuntuda olup baska dagıtımda olucak ve senin isticen sey varmıdır bilmiyorum :program

tum hepsi destekli:codec 

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaTRiXe
    MaTRiXe's avatar
    Erkek
    Mx0TBT bunu yazdı:

MaTRiXe bunu yazdı:

hani ubuntuda olup baska dagıtımda olucak ve senin isticen sey varmıdır bilmiyorum :program

tum hepsi destekli:codec 

aga benim yaptığım işler basite indi iyice nette gezerim film izlerim ara sıra müzik dinlerim pdf okurum falan filan işte çok ahım şahım şeyler istemiyorum
Toplam Hit: 4130 Toplam Mesaj: 35