Ubuntu ONE

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Merhabalar, bi türlü aktif edemedim zımbırtıyı, kullanabilen var mı? Ubuntu versiyon 10.10

Dosyalardan başka neleri senkronize eder, 2 farklı(masaüstü ve laptop) üzerindeki ubuntularda herşeyin aynı olmasını isteyebilirmiyim, çok yüklü şeyler yapmıyorum zaten.

Yüklü programlar aynı olsun yeter hatta.. Mesela iki taraftaki google chrome de aynı olsun. Birinde şifremi anımsayınca diğerinde de anımsasın.( Google senkronizasyonla yapabiliorum bunu evet , ama sadece chrome içinde oluyor o zaman. )

...said addicted.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

dosya yüklemelerini kapsamıyor mu o ?

programların vb. herşeyin aynı olmasını istemek biraz fazla gibi geldi bana , her seferinde ordan download mı edecek

chrome da şifrelerin aynısı olmasını istiyorsan

Xmarks Bookmark and Password Sync 

indir kur , chrome , chromium vb. aynı kod ile üretilmiş tarayıcılar ile çalışır

acont açıyorsun eklenti acont iel tarayıcıyı senkronize ediyor save dediğin şifreler web de hesabına kayıt ediliyor ve format attığında tekrar eklentiyi kurup login oldugunda 

geri yükleniyor.

firefox ve ie dede çalışan eklenti , chrome daki kadar iyi değil diğer tarayıcılarda bunda herşeyi otomatik giriyo

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    celoron
    celoron's avatar
    Erkek

dropbox var oda iyidir.

Microsoft isn't evil, they just make really crappy operating systems. Linus Torvalds
Toplam Hit: 1363 Toplam Mesaj: 3