folder Tahribat.com Forumları
linefolder Linux ve Diğer İşletim Sistemleri
linefolder Ubuntu Üzerinde Dvr (Güvenlik Kamerası) Çalıştırmak

Ubuntu Üzerinde Dvr (Güvenlik Kamerası) Çalıştırmak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    goldfinger
    goldfinger's avatar
    Erkek

ubuntu üzerinde dvdr çalıştırmak mümkünmü mümkünse nasıl ben baya bi uğraşmama rağmen bi sonuç alamadım zoneminder ve benzeri yazılımlar denememe rağmen başladığım noktadayım elimde dvdr 203 4kanallı 25 fps dvr kartı var gerekirse bu bu kartı değiştiririm yeterki sorun çözülsün

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Homer
    Homer's avatar
    Erkek

goldfinger bunu yazdı:
    -----------------------------

ubuntu üzerinde dvdr çalıştırmak mümkünmü mümkünse nasıl ben baya bi uğraşmama rağmen bi sonuç alamadım zoneminder ve benzeri yazılımlar denememe rağmen başladığım noktadayım elimde dvdr 203 4kanallı 25 fps dvr kartı var gerekirse bu bu kartı değiştiririm yeterki sorun çözülsün

dostum http://www.ubuntu-tr.org/  sitesine bir bak.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    All hail to Tux
    sandman
    sandman's avatar
    Erkek

Yaptıgın adımları tek tek yazar mısın

Mühendis kahveyi projeye dönüştüren bir insan evladıdır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    goldfinger
    goldfinger's avatar
    Erkek

sandman bunu yazdı:

Yaptıgın adımları tek tek yazar mısın

ubuntu dvr kartımı tanıyor lspcı çıktısında techvell tv tuner gibi sey olarak görünüyor

tr ubuntu forumlarında araştırdım konu açtım zoneminderden başka birşey den bahsetmiyorlar

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SysTeMeRRoR
    SysTeMeRRoR's avatar
    Erkek

xp icin sorsan bisiler biliyorum ama ubuntu bilmem ... indirdigin dvr yazilimi ubuntu icin mi ? 

meslek ne bu arada surveillance misin ? ben ben kamera departmaninda calisiyorum. 256 kanal matrix var. 107 kamera var

"Hayatta en acikli sey, bir insanin, problemin kendinden kaynaklandigini gorememesidir." Carl Gustav Jung
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    goldfinger
    goldfinger's avatar
    Erkek

SysTeMeRRoR bunu yazdı:

xp icin sorsan bisiler biliyorum ama ubuntu bilmem ... indirdigin dvr yazilimi ubuntu icin mi ? 

meslek ne bu arada surveillance misin ? ben ben kamera departmaninda calisiyorum. 256 kanal matrix var. 107 kamera var

win7 de bile sorunsuz çalıştırdım ama ubuntuda tık yok  ben kendi evimde amatör alarak uğraşıyorum ubuntuda çalıştırmakta  diretmemin sebebi

windowsu bırakıp tamamen ubuntuya geçmek win7 kamerayı sürekli açık tutma zorunluluğum olmasa umursamayacağım

Toplam Hit: 1923 Toplam Mesaj: 6