Ubuntu Yardım Lazım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PaBLo_eSCoBaR
    PaBLo_eSCoBaR's avatar
    Erkek
    windows ta kullandığım simple dns plus veya treewalk dns tarzı bi program varmı ubuntuda,biraz araştırdım bind diye birşey var ama beceremedim,bilen biri  yardım ederse tşkler şimdiden.(tek amacım open dns kullanmadan kendi pc imden çözümleme yapmak).
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    celoron
    celoron's avatar
    Erkek
    exe leri çalıştırabilen wine da windowstaki programları açmayı dene

Microsoft isn't evil, they just make really crappy operating systems. Linus Torvalds
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    winehq yu bi dene

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Milamber
    Milamber's avatar
    Erkek
    open dns kullanmadan kendi bilgisayarından çözüm bulmak istiyorsun bunun anlamı kendi bilgisayarın üzerinde küçük bir dns sunucusu kurmak demek benim  önerim ubuntu paketleri içersindeki dns server kurulumu sağlayan paketleri araştırman eminim çok küçüktürler.

Fırtına koparmaktır işim... Uzaklar Yolcusu
Toplam Hit: 1522 Toplam Mesaj: 4