Ubuntu.Com'un Yeni Yüzü..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek

Akşamdan beri hem eski dağıtımlardan hem 10.04 den ne depolara ne siteye bağlanabiliyodum. şimdi deneme amaçlı bi tıkladım epeycene değişmiş.. Sayelerinde bi dünya arkadaşa rezil oldum :| tam kurulum yaptım paket yüklenmiyor.. Burdan yetkilileri esefle kınıyorum :|

http://www.ubuntu.com/

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emineker
    emineker's avatar
    Erkek

ubuntu da paket yüklenememisinin sebebi kendi kurulumunla ilgilidir her paket belirli bir arşivden alınır eğer kurarken yaptığın bir hata varsa (bu aynı bilgisayara ubuntu varken yanına başka bir ubuntu kurmakta çok çıkar genelde) bu paket sorunlarıyla karşılaşabilirsin ama neden rezil olasın ubuntu çok farklı bir dünya onu yaşayan bilir

i love you
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Holyzone
    Holyzone's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

adamlar artık tasarım işinin oros****su olmuş :|

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek

emineker bunu yazdı:
    -----------------------------

ubuntu da paket yüklenememisinin sebebi kendi kurulumunla ilgilidir her paket belirli bir arşivden alınır eğer kurarken yaptığın bir hata varsa (bu aynı bilgisayara ubuntu varken yanına başka bir ubuntu kurmakta çok çıkar genelde) bu paket sorunlarıyla karşılaşabilirsin ama neden rezil olasın ubuntu çok farklı bir dünya onu yaşayan bilir

-----------------------------

hocam 4,5 sene oldu merak etme :) serverları düzeltiyolardı heralde.. bi makinaya bi dağıtım yeterde artar bile niye bi daha kurayım manyak mıyım :) tamam bok attırmada o kadar da değil :D

edit: gece tasarım değiştiğinde eskisinden daha hızlı çekiyodu ekstra bi ayar da yapmadım.. ilk mesajda eksik yazmışım sadece security paketlerinde problem vardı genel olarak güncelleme yada synaptic paket listesi yenilemesi yapan varsa aynı sorunla karşışlaşmıştır zaten :) 

@HoLyZone Yapamam dersen yapamazsın, yaparım dersen en fazla daha çok bozarsın ;) :D

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
Toplam Hit: 2056 Toplam Mesaj: 4