Uçak Bileti Yardımı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Müritler elinde indirim bileti olan var mı ? Finallerim bitti Bütler az sıkıntıda açıklanır açıklanmaz bilet alacağım . Bilet fiyatları çok pahalı otobüs de aynı şekilde örn otobüs 120 TL ' e geliyor 
    Elinde indirim kodu vs olan ve kullanmayacak olan müritler varsa yardımcı olabilir mi öğrenciyiz dua ederiz :)

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

hocam nerden nereye gidiyorsun uçak biletleri çok ucuz

bodrum istanbul otobus 110 TL iken 65 gidiş 65 dönüş bilet aldım bilet fiyatlarına bak her gün değişiyor aerobilet den fiyatlara bak sora o seçtiğin uçak firmasının sitesinden satın al 

mesela normal günde 100 tl iken sabah 6 uçağına 25 tl ye bilet vardı 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

hocam nerden nereye gidiyorsun uçak biletleri çok ucuz

bodrum istanbul otobus 110 TL iken 65 gidiş 65 dönüş bilet aldım bilet fiyatlarına bak her gün değişiyor aerobilet den fiyatlara bak sora o seçtiğin uçak firmasının sitesinden satın al 

mesela normal günde 100 tl iken sabah 6 uçağına 25 tl ye bilet vardı 

Elazığ - istanbul  Hocam o dediğiniz şans meselesi işte bende o yok :(

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Alakali degil ama ali sabanci wc yi parali yapmis . 

Minimalist Değilim Tembelim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

Alakali degil ama ali sabanci wc yi parali yapmis . 

Up için Teşekkürler hocam :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rebellisch
    rebellisch's avatar
    Erkek

https://www.aerobilet.com.tr/a/search/?source=134&gclid=CKKTkay1sMoCFWnlwgodQqwAbg

buraya girin, telefonunuzu yazın, her telefon numarası için bir adet 20 tl indirim alabilirsiniz. kullanabilmek için kuponları mobil ugulamadan biletmeleme yapmanız lazım.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

Uçak biletleri fena ya.. Haftasonu Antalya'dan Trabzon'a gideceğim bilet 200 lirayı buluyor..

Kendine İyi Bak ..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

günlerini yaz tarihleri bakayım bir ne kadara bulabiliriz 

geçen birine 66 lira vergiler dahil ayt-ist git gel bilet almışlar hafta içi ben şok amk

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Soyle seyler var

http://kampanyabul.org/otobus-firmalari

sigara değil, balık olan.
Toplam Hit: 1255 Toplam Mesaj: 9
bilet help