folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Ücreti İle CSGO'da Hile Yazdıracak Aadam Arıyor !

Ücreti İle CSGO'da Hile Yazdıracak Aadam Arıyor !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    banneduser
    banneduser's avatar
    Erkek

Hileden zevk alıp kendine küfrettirmeyi seven cuckold dur .

ride or die..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek

Herkes işinde gücünde, ekmek parası eyvallah. Ama sırf bu yüzden video oyunlarını deli gibi seviyorum.

Çünküü

hile nedir arkadaş.. Bi bitmediniz.

(Konu sahibine kolaylıklar diliyorum.) 

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bisson
    bisson's avatar
    Erkek
    banneduser bunu yazdı

Hileden zevk alıp kendine küfrettirmeyi seven cuckold dur .

Hiç sorma arada girip oynuyorum ipneler yaşatmıyo ( duvarın arkasından vurmalar,ayağa nişan alıp head shoot yapmalar , Bi kereseinde birisi 50 saniyede de tüm takımı p90 la kafadan aldı delirdim.)o yüzden botlu takılıyorum genelde. 

I know me you know you.......
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkFall
    DarkFall's avatar
    Erkek

hilesiz online oyun yok ki, hepsi hileli. bu sektör bitmez.

CS 1.6 ya kadar olan cs sürümlerinde sw sahipleri adminler vardı ve sürekli ban atarlardı, şimdi öyle bi şans da yok cs go da rapor ediyon kimse rapora felan bakmıyor.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusemre
    yunusemre's avatar
    Erkek
    Caliber bunu yazdı

Online oyunlarda hile yapan erkeklerin çükü bamyadır. Ozguven eksikliklerini böyle hilelerle kapatmaya çalışırlar.

Ne kadar hileci varsa .................

"Programcılar saatler boyunca çalışmak zorunda kalmalarına engel olacak sistemler tasarlamaya saatler boyunca uğraşırlar." David Allen
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Bence hilenin serbest olduğu serverlar olmalı. Ben seviyorum bazı oyunlarda hile yapmayı.

Single player oynuyorum genelde korkmayın :D

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acikistihbarat
    acikistihbarat's avatar
    Erkek

öncelikle mmde hile açanların 7 sülalesine selam söylüyorum oyundan soğuttular. bu işi alacak arkadaş  programı yazdıktan sonra lütfen kodun bir kopyasını valve VAC teama göndersin. yarın öbür gün bizim karşımıza çıkabilir. tbtli müridler başka müridlere yanlış yapmamalı :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maniacrelax
    maniacrelax's avatar
    Erkek
    acikistihbarat bunu yazdı

öncelikle mmde hile açanların 7 sülalesine selam söylüyorum oyundan soğuttular. bu işi alacak arkadaş  programı yazdıktan sonra lütfen kodun bir kopyasını valve VAC teama göndersin. yarın öbür gün bizim karşımıza çıkabilir. tbtli müridler başka müridlere yanlış yapmamalı :)

son 1 haftada 4 kişi banlanttım şikayet ederek kolay kolay şikayet etmem normalde

Bir Gün Ölmek İçin Hergün Yaşıyoruz
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PlayForFree
    PlayForFree's avatar
    Erkek

açılın benim vac banım var :) benim de bir ara canıma tak dedi ve aldım, pişmanım lakin sirswagger'la bağlantıya geçsin derim profesyonel bir şey düşünüyorsa, abartmadığı sürece yakalanma, banlanma riski yoktu en son onun programında, tabii biraz pahalı satıyordu csrk premium'dan vs

profesyonel kahveci?
Toplam Hit: 2138 Toplam Mesaj: 20
hile cheat uygulama