folder Tahribat.com Forumları
linefolder Java
linefolder Ücretli Ortalama 20 Java Programlama Sorusu Çözebilicek Var Mı ?

Ücretli Ortalama 20 Java Programlama Sorusu Çözebilicek Var Mı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JPriest
    JPriest's avatar
    Erkek
    RIPER bunu yazdı

Yeni konu açmak istemedim. Elimde şöyle bir ödev var ve javadan hiç anlamıyorum daha önce uğraşmadım. Yardım eden olursa beni çok mutlu eder.

1.       En az üç adet metot oluşturunuz.
    2.       Her metodun parametreleri ve dönüş tipi olsun.
    3.       Her bir metot içerisinde, en az bir tane kontrol ifadesi (if/switch) veya döngü (for/while/do while) bulunsun.
    4.       Yazacağınız main metodu bu metotları kullanarak çeşitli işlemler yapsın.   

Kaçıncı sınıf dersinin ödevi bu?

Sen hiç kaval çaldın mı?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Buremba
    Buremba's avatar
    Erkek
    Buremba bunu yazdı

halbuki ben konuya piyasa sizin gibiler yüzünden böyle demek için girmiştim. :/

anasayfada böyle bi konu görünce dur girip de malum lafımı edeyim dedim meğersem konu hortlamış, daha önce yazmışım. gene hevesim kursağımda kaldı iyi mi? :/

. . .. . ... .
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RIPER
    RIPER's avatar
    Erkek
    JPriest bunu yazdı
    RIPER bunu yazdı

Yeni konu açmak istemedim. Elimde şöyle bir ödev var ve javadan hiç anlamıyorum daha önce uğraşmadım. Yardım eden olursa beni çok mutlu eder.

1.       En az üç adet metot oluşturunuz.
    2.       Her metodun parametreleri ve dönüş tipi olsun.
    3.       Her bir metot içerisinde, en az bir tane kontrol ifadesi (if/switch) veya döngü (for/while/do while) bulunsun.
    4.       Yazacağınız main metodu bu metotları kullanarak çeşitli işlemler yapsın.   

Kaçıncı sınıf dersinin ödevi bu?

2. Tam bir noob işi ama daha 1 saat önce java çalışmaya başladığımdan hiç bir anlam ifade etmiyor bana. Şu an string olayındayım, kendimi emekleyen bebek gibi hissediyorum hoşuma gitti java. 

Toplam Hit: 3950 Toplam Mesaj: 14