Ücretsiz Domain Tk

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

Kopy paste yaptım ama fotolar çıkmadı

https://www.zulfumehmet.com/ucretsiz-domain/ 

Artık ücretsiz bir domain almak o kadar kolay ki. Bazen şirketler kampanya yapıp en çok tercih edilen com gibi uzantıları yıllık olarak ücretsiz veriyor. Fakat sene dolduktan sonra çoğu firmalar verdiği ücretsiz domaini yenilemek için yüklü miktarda para isteyebiliyor.

İstediğiniz zaman yenileyebileceğiniz ve silip başka bir domain alabileceğiniz bir siteden bahsedeceğim. Belki çoğunuz biliyordur. 

logo

Domain Kaydetme

Freenom adlı site üzerinden ücretsiz tk, ml, ga, cf, gq uzantılı domain alabilirsiniz.  İlk önce sisteme giriş yapalım.

https://my.freenom.com/clientarea.php 

logindomain

Google hesabımla kolaylıkla giriş yapıyorum.

mydomain

Service > My Domains linking tıklayıp domain listemize bakalım. Herhangi bir domain adresi yok. Şimdi Service > Register a New Domain diyelim.

domainsorgula

Almak istediğiniz domaini yazınız ve Check Availabilty butonuna basınız.

domainler

İstediğiniz domaini seçmek için Get it now! butonuna tıklayınız. Ben tk uzantıyı seçiyorum.

check

Get it now! buttoning basınca üst kısımda Checkout butonu çıktı hemen Checkout butonuna tıklayınız.

nsayarlari

Period kısmı otomatik 3 ay olarak geliyor onu 12 Months yaparak bir yıla uzatalım. İsterseniz name server oluşturabilir yada istediğiniz bir name servere yönlendirebilirsiniz. Yeni name server oluşturacaksanız ip adresinide ekleyiniz. Eğer var olan bir name servere yönlendirecekseniz ip adresi girmenize gerek yok. Merak etmeyin burda bir yaptığınız işlemleri daha sonra da değiştirebilirsiniz. Ardından Coninue butonuna tıklayarak domaininizi kaydedebilirsiniz.

liste

Böyle bir sayfa çıkacak listeyi doldurunuz ve en alta ininiz.

kabulet

Sözleşmeyi kabul edip Complete Order butonuna tıklayınız.

odemeonay

Ödememiz onaylandı. Artık domainimizi kullanabiliriz. Sunucu tarafından domain bilgileride girildikten sonra domain adresimizi kontrol edelim.

sitekontrol

Evet domain adresimiz yönlenmiş. Service > My Domains dediğimizde domain adresimiz görünüyor olması gerekiyor.

mydomainekli

Domain adresimiz listede mevcut domain kapanma süresi 10/10/2018 bir yıl sonra yani. Manage Domain kısmından name server ayarlarında değişiklik yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

x-files tarafından 10/Eki/17 20:01 tarihinde düzenlenmiştir

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GuArDiAn55
    GuArDiAn55's avatar
    Erkek

dot.tk kaç yıldır var tahribata konusu daha yeni mi açılıyor? Vay anasını sayın seyirciler. ben veled iken dot.tk ve 000webhost ile troll siteler açardım o günler aklıma geldi :P salata hek tim falan aga bee ne günlerdi :P eski açtığım sitelere baktımda direkt reklamdan reklama yönlendiriyor. reklam surfer yapmış adamlar :D bedavaya .com veren siteler de var fakat şunu söyleyeyim bu siteler şu mantıkla para kazanıyor. yenilemek için 2 bin dolar gibi bir para istiyorlar projeniz tutarsa seve seve veriyorsunuz. güzelim domainleri heba etmeyin sizin anlayacağınız. her neyse içerik üreten adama saygım sonsuzdur teşekkürler üstad.

HACKEROKAN!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek

Baya mağara.

Hatta bunun apisi vardı, mass random domainler regler; redirect çakar sm üzerinde spamlardık ki ana domain kara listeye düşmesin.

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
Toplam Hit: 3007 Toplam Mesaj: 3
domain domain tk