Ücretsiz İgo

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    th317
    th317's avatar
    Erkek

arkadaşlar programı indirebilen varmı free olarak???

Duyuyor musun yeğen??? Suyun sesini duyuyor musun?? Yapamam diyordun. Gücün yetmez sanıyordun... Anlarlar, yaptırmazlar, bir daha yenerler diye korkuyordun. İmkansız diyordun... Ama suyun sesini duyor musun yeğen?? Deniz sonunda yarıldı; bize sadece içinden yürümek kaldı......
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Holynin konusundan devam etsene ne gerek var yeni konu acmissin bi de gizli yapmis

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    th317
    th317's avatar
    Erkek

orayada yazdım knk.. ama görmeyenler olabilir diye burayada açtım.

Duyuyor musun yeğen??? Suyun sesini duyuyor musun?? Yapamam diyordun. Gücün yetmez sanıyordun... Anlarlar, yaptırmazlar, bir daha yenerler diye korkuyordun. İmkansız diyordun... Ama suyun sesini duyor musun yeğen?? Deniz sonunda yarıldı; bize sadece içinden yürümek kaldı......
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Sirf gizli yaptin diye silinebilir :) ayrica platform belirt ve eger android kulaniyorsan internettte bi cok versiyonu var igonun

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    th317
    th317's avatar
    Erkek

holyone ile aynı yerden açtım konuyu. gizliliği kaldırırım sorun değil, ama ben ücretsiz üyeliği kaçırdım, iphone kullanıorum malesef android değil. eğer indiren biri benimle paylaşırsa çok çok hayır duamı alıcak. tam saatini bilmediğim için geciktim ben. daha sonradanda internetim kapandı şansa bak. o yüzden indiremedim. sonradan öğrendimki 1 hesaptan yüklenen uygulama 5 ayrı cihaza yüklenebiliyomuş eğer biri paylaşırsa bende yüklicem.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

iPhone'a indirmeye çalışıyorum ipa dosyasını nasıl paylaşabilirim? iPaddekini alamam çünkü JB'li, ama iPhoneda jb yok yani pmde anlattığını resimli gösterirsen sana yollayaym dosyayı :)

Dipnot :2 gündür indirmeye çalışıyor ayfona, durup dururken duruyor tekrar başlatınca başa alıyor.. :|

...said addicted.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    th317
    th317's avatar
    Erkek

Noneyim bunu yazdı:
    -----------------------------

iPhone'a indirmeye çalışıyorum ipa dosyasını nasıl paylaşabilirim? iPaddekini alamam çünkü JB'li, ama iPhoneda jb yok yani pmde anlattığını resimli gösterirsen sana yollayaym dosyayı :)

Dipnot :2 gündür indirmeye çalışıyor ayfona, durup dururken duruyor tekrar başlatınca başa alıyor.. :|

-----------------------------

kanka sen indirdiğin zaman buraya yaz, gerekirse ben seni telefonlada arar anlatırım. sen yeterki indir gözünü sevem. :))

Toplam Hit: 1044 Toplam Mesaj: 7