Ücretsiz Kablonet

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kaplan
    kaplan's avatar
    Erkek
    Olabilirmi acaba. Yani kablolu TV kullananlar kablo modem alarak bu işi başarabilirmi acaba.

ELBET BIRGÜN
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VAULTH
    VAULTH's avatar
    Erkek
    sana bravo..tebrik ediyorum seni..sakın pes etme..azmin elinden hiçbişey kurtulmaz.

gUn DOgmADaN nELeR DoGaRR!!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kaplan
    kaplan's avatar
    Erkek
    Bunu mecazi olarak (dalga geçmek için) mı söylediniz, yoksa gerçekten bu çalışmayı desteklediğiniz içinmi söylediniz.

Hem ben bişi sordum. Fikir olsun diye.
    Elimde daha 3 tane çılgın buluş daha var.

Nedir diye sorsanız. Birini söyleyebilirim.

Nokta vuruşlu yazıcılar yazma esnasında
    ses çıkarır (yani). İşte bu sesin 10. yıl marşının ritmi olduğunu düşünün. O derece.

Bu arada sorumun cevabı hala verilemedi.
    sevgilerle

ELBET BIRGÜN
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nocturne
    nocturne's avatar
    Erkek
    bu dedigin tabiki de olabilir ama nasil orasini ben bilmiyorum :(
    ama umarim yaparsin
    basarilar sana
    saygilar...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TuRtLe_sOuP
    TuRtLe_sOuP's avatar
    Erkek
    arkadaşım apartmanında kablonet kullanan başka biri warsa yapabilirsin ama çaktırmaman lazım cok büyük cezası war.
    kablonetin ana kutusundan kendine bi kablo çek kablomodem al bağla. adam ödedikçe sende bağlanabilirsin. ama bu yazdıklarımı denemedim onu söyliim.

icq133354444 windowsmessenger:turtle_soup07@yahoo.com CopyRigHT bY TuRtLe_sOuP
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_dante
    Dark_dante's avatar
    Erkek
    anlamiyorum yemin ederim..
    birisi biseyler yapmaya calisiyo yada birseyler paylasmak istiyo...bi digeride ordan yawak yawsak cevaplar yazio..
    Sen bildigin yolda devam et dostum.bu konularda pek bilgim yok ama emin ol yardimci olabilecegim bisey olursa beklerim...

dD2
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ChAtLaC
    ChAtLaC's avatar
    Erkek
    Kablonete abone olduğunda adamlar senin modemin mac ID"sini sisteme kaydederler. Sen kabloyu modemine bağladığında da mac ID"si kablonet sistemine gönderilir, oradan onay alır ve bağlantın gerçekleşir. Modemi bağladığın yerde internet bağlantısı olsun olmasın farketmez, önemli olan mac IDsidir. Yani sen IDsi kablonete kayıtlı bir modemi herhangi bir apartmana götürüp bağlantı kurabilirsin, modemi bağladığın yerin kablonet abonesi olması gerekmez.
    Sonuç olarak dediğin şey teknik olarak mümkün değil, ancak ben modemin mac IDsini kayıtlı bir ID ile değiştirme yeteneğine sahibim (hani cep telefonlarında IMEI değiştiriyorlar ya onun gibi) diyorsan da yakalanırsın çünkü adamlar senin internette yaptığın işlemler hakkında her türlü bilgiye sahipler

not: modemi istediğin yere götür bağlantı kurabilirsin dedim ancak götürdüğün binada en azından 1 kablonet abonesi olması gerekir çünkü gereksiz yere apartman kutusuna internet için gerekli olan anfi dedikleri şeyden koymuyorlar
Toplam Hit: 2313 Toplam Mesaj: 7