Ücretsiz Tasarım Ivır Zıvırları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    overlocker
    overlocker's avatar
    Erkek

yeşillendirelim günde 2 3 sığdırmaya çalışıcam burda da paylaşırım :)

boş
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ömer Kerem
    MuTReFT
    MuTReFT's avatar
    Erkek
    PlayForFree bunu yazdı

Öncelikle teşekkür ederim düşünceniz ve yardımseverliğiniz için lakin bir grafik tasarımcı olarak mesleğim size neden gereksiz ve ''zikik'' geldi merak ediyorum. 4 senedir hem lisans yapıp hem homeoffice çalıştıktan sonra yüksek lisansa devam eden biri olarak bu ''zikik'' düşüncenizi merak ettim. Ben bu kadar emek ve çaba harcarken sadece program bilen bir alaylının gelip logo yaparım abi diyip piyasa düşürmesi ve bu konuda herhangi bir dernek, kuruluş ve devlet desteği görememiş olmamız ''zikik'', her köşe başında olan kurslardan 2 program öğrenip grafik tasarımcı imajını şu hale getiren insanlar ''zikik'' kanımca. İyi çalışmalar dilerim.

+1

@overlocker çalışmalarını merak ettim sana zahnet bi yükleyi ver ;)

Mecburi not: Cahilliğin verdiği CESARET ile ettiği lafın nereye gideceğini hesap edemeyen, düşünemeyen, fikir yoksunu mahlukatlara CEVAP vermiyorum.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liarhack
    Liarhack's avatar
    Erkek
    MuTReFT bunu yazdı
    PlayForFree bunu yazdı

Öncelikle teşekkür ederim düşünceniz ve yardımseverliğiniz için lakin bir grafik tasarımcı olarak mesleğim size neden gereksiz ve ''zikik'' geldi merak ediyorum. 4 senedir hem lisans yapıp hem homeoffice çalıştıktan sonra yüksek lisansa devam eden biri olarak bu ''zikik'' düşüncenizi merak ettim. Ben bu kadar emek ve çaba harcarken sadece program bilen bir alaylının gelip logo yaparım abi diyip piyasa düşürmesi ve bu konuda herhangi bir dernek, kuruluş ve devlet desteği görememiş olmamız ''zikik'', her köşe başında olan kurslardan 2 program öğrenip grafik tasarımcı imajını şu hale getiren insanlar ''zikik'' kanımca. İyi çalışmalar dilerim.

+1

PlayForFree +1 dediklerine bende katılıyorum. Senin alaylı dizgicilik ile grafiklerlik arasında ki farkı çok bildiğini düşünmüyorum. 

MuFReFT +1 Bende beklemedeyim.

Not: Ayrıca, bu mesleği küçümseyip ve senden ücretsiz logo, banner minimum "zikik" iş talep edecek arkadaşlarında 1 saatlik eğitimle photoshop veya hazır vector, eps, ai kalıplarını indip senin gibi çalışmalar yapabileceği kanaatindeyim :)

Liarhack tarafından 21/Kas/18 19:20 tarihinde düzenlenmiştir

www.tithack.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    overlocker
    overlocker's avatar
    Erkek
    Liarhack bunu yazdı
    MuTReFT bunu yazdı
    PlayForFree bunu yazdı

+1

PlayForFree +1 dediklerine bende katılıyorum. Senin alaylı dizgicilik ile grafiklerlik arasında ki farkı çok bildiğini düşünmüyorum. 

MuFReFT +1 Bende beklemedeyim.

Not: Ayrıca, bu mesleği küçümseyip ve senden ücretsiz logo, banner minimum "zikik" iş talep edecek arkadaşlarında 1 saatlik eğitimle photoshop veya hazır vector, eps, ai kalıplarını indip senin gibi çalışmalar yapabileceği kanaatindeyim :)

Hocam amacım iyiydi aslında sadece koskoca metinde bir kelimeye takılmanız beni üzdü ve hiçbir tasarımımı görmeden bu şekilde bir kanaata varmanızda ayrıca saçma bence tamam konu kapanabilir bende tekrardan iyilikten maraz doğar lafını benimsemiş oldum yapmak istediğim olay gayet iyi niyetliydi neyse konu silinebilir iyi akşamlar dikerim.

Not: Amacım kimsenin işine hakaret etmek veya alay etmek değildi sadece kullandığım kelime için tekrardan özür dilerim.

Not : Tasarımları istemişsiniz bu saaten sonra kendimi kanitlicak halim yok normal bir şekilde istenseydi tüm arşivimi dökebilirdim ki iş yaptığım müritte çok forumda neyse uzatmıyım tekrardan iyi forumlar

boş
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo
    SweetyVolty bunu yazdı

Hocam merhaba, bir asansör firmasında çalışıyorum ve herşey isadan önce 3894 yılından kalma burada logo da dahil. acaba deyişinkli bişey yapabilme şansın var mı biraz daha göze hitap eden akılda kalır falan? Yani elbette bir nike vs gibi bir markanınki gibi olmasını beklemiyorum ama en azından dinazorlarla aynı zamandan gibi görünmesin yeter :D 

up...

Çok sıkılıyom
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    overlocker
    overlocker's avatar
    Erkek
    SweetyVolty bunu yazdı
    SweetyVolty bunu yazdı

Hocam merhaba, bir asansör firmasında çalışıyorum ve herşey isadan önce 3894 yılından kalma burada logo da dahil. acaba deyişinkli bişey yapabilme şansın var mı biraz daha göze hitap eden akılda kalır falan? Yani elbette bir nike vs gibi bir markanınki gibi olmasını beklemiyorum ama en azından dinazorlarla aynı zamandan gibi görünmesin yeter :D 

up...

hocam pm atar mısınız daha detaylı istediklerinizi

boş
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek
    overlocker bunu yazdı
    SweetyVolty bunu yazdı
    SweetyVolty bunu yazdı

up...

hocam pm atar mısınız daha detaylı istediklerinizi

Guzel la bu :D degismeyin :P

anca gidersin...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    overlocker
    overlocker's avatar
    Erkek

2-3 şey yapabilirim  boşum bu aralar dmden haberleşelim :)

boş
Toplam Hit: 3154 Toplam Mesaj: 19
logo isteği