folder Tahribat.com Forumları
linefolder Asp - Php - Cgi - Perl
linefolder Ücretsiz Türkçe Web Tasarım Programı Help Pls

Ücretsiz Türkçe Web Tasarım Programı Help Pls

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BY-PCkopat
    BY-PCkopat's avatar
    Erkek
    Arkadaşım Yapmıştı Bi Tane Capsil mi neydi  www.mycikolata.com burası onun ordan indir..idare eder..ç

Demirden Korksak Kemer Takmazdık.. :))) www.askerialan.net
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NetBABA
    NetBABA's avatar
    Erkek
    ya template aramaya ne gerek var.Normalde sevdiğin beğendiğin bir siteyi Farklı kaydederek alabilirsin template olarak. bu kadar yaf amma sen kurulu bişi istiyosan ona bişi diyemem.

Umudumu bu güne bağlamadım ki yarınım dan umutsuz olayım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    hojam photoshop , fireworks dururken manyak mısın amele işleriyle uğraşma

Zimbabwe
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sevgiye_gunaydin
    sevgiye_gunaydin's avatar
    Erkek
    slm  en iyisi arkadsım html dir kodlarla yaz kafana göre............

gözyaşı
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    beyazyelkem
    beyazyelkem's avatar
    Erkek
    Ücretsiz olarak kullanabilecegin bir programlama iyi bir tasarım çıkaramazsın asp ve php kullanabilecegin dreamweaver kullanabilirsin 
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ashab
    ashab's avatar
    Erkek

selamun aleykum.

www.toolia.de  buna gir  solda anmelden var, ona tıkla açılan sayfada  logın passwort yazan yerden kayıt yaptır .sonra logın de ve  açılan sayfada kendince yap bir şeyler çok basit  begendinğin yerde ne varsa kopyala yapıştır :))) diyelim her bir şeyi hazırladın en son alles speichern var  ona tıkla açılan sayfa senin site adresin oluyor ve www.yonver.com ordan adresi değiş . umarım yardımcı olmuşumdur. bilgi kimsede saklı değildir paylaşıldıkca  çoğalır .. saygılarımla..reklam değil sevmem buda benim 10 dakkada hazırladım..www.cicibela.sevgisi.com baitce ama :)) yinede en azından sitem var ehu ehu ehu:))

Ne HaSTa BeKLeR SaBaHı Ne TaZe öLüYü MeZaR NeDe BiR GüNaHı ŞeYTaN .BeNiM SeNi BeKLeDiĞiM KaDaR
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ashab
    ashab's avatar
    Erkek
    vaybe son noktayı benmi koydum acaba ehu ehu

Ne HaSTa BeKLeR SaBaHı Ne TaZe öLüYü MeZaR NeDe BiR GüNaHı ŞeYTaN .BeNiM SeNi BeKLeDiĞiM KaDaR
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blaindscan
    blaindscan's avatar
    Erkek
    kardeş web tasarım programları çok inancın olsun arada sırad bir çok sitesine rastlıyorum bende de bir tane web tasarım programı mevcut sen istersen arama sayfalarndan geniş çaplı arama yap bulursun.... biz şimdilik web tasarımıyla uğraşmadığımız için fazla yardımcı olamıyoruz...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blaindscan
    blaindscan's avatar
    Erkek
    kardeş web tasarım programları çok inancın olsun arada sırad bir çok sitesine rastlıyorum bende de bir tane web tasarım programı mevcut sen istersen arama sayfalarndan geniş çaplı arama yap bulursun.... biz şimdilik web tasarımıyla uğraşmadığımız için fazla yardımcı olamıyoruz...
Toplam Hit: 7970 Toplam Mesaj: 20