Ücretsiz VPS Gerekiyor Linux İçin

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

Selam arkadaşlar,

Acil olarak bana linux vps lazım, bir arkadaşa yardım ediyorum androidde ama bilgisayarı acayip kasılıyor (windows var bi de)..

Uzaktan bağlanıp çalışabileceğimiz bir vps var mı ? Amazon aws ücretsiz veriyor ama kredi kartı istiyor. Kredi kartı istemeyen ücretsiz (deneme sürümü de olabilir bir süreliğine) vps gerekiyor. Oraya android için gerekli IDE kurup onun üzerinden çalışmak mantıklı geliyor.

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aercys
    aercys's avatar
    Erkek

Hocam merhaba,

http://gratisvps.net

Kredi kartı istemiyor ancak anket falan doldurman gerekiyor galiba. Belki işini görür,

Kolay gelsin

0x62 0x75 0x6e 0x75 0x20 0x79 0x61 0x7a 0x61 0x6e 0x20 0x74 0x6f 0x73 0x75 0x6e 0x2c 0x20 0x6f 0x6b 0x75 0x79 0x61 0x6e 0x61 0x20 0x6b 0x6f 0x73 0x75 0x6e
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    aercys bunu yazdı

Hocam merhaba,

http://gratisvps.net

Kredi kartı istemiyor ancak anket falan doldurman gerekiyor galiba. Belki işini görür,

Kolay gelsin

sağol hocam ama show password a basınca bu çıktı

bunlar da numara istiyor.. onlara da güvenmiyorum gerçi..

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek

yeni konu açmayım windows linux farketmez var mı bildiğiniz vps digitalocean beleş kredilerimi silmiş süresi geçti diye kaldık ortada promo code varsa o da olur

Toplam Hit: 1845 Toplam Mesaj: 4
linux vps