Ucuz - Gizli Domain Almak (?)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo

Merhaba 

ileride kullanabileceğim projeler için domain ler almaktayim. godaddy den veya isim tescilden aliyorum. isimtescilde fiyat yüksek. godady de domain privacy protection icin extra fee var. boyle durumlarda optimum bir firma var mıdır calisa bileceğim. türk firmasi olmamasi tercihimdir. güvenli firma ariyorum bu sekilde.

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muaddib
    Muaddib's avatar
    Erkek

Bu ikisinde gizlilik mevcut ve ücretisz. Fiyat konusunda ise kimi zaman indirim ve kampanyaları oluyor. ben her ikisinden de kayıt yapıyorum aktif olarak hiç bir sorun yaşamadım.

https://www.dynadot.com/

http://porkbun.com/

sic mundus creatus est
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

geçen 0.85  euroya domain 2 tl de gizlilik aldım godady den şansa :D 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

Namecheap kesinlikle godaddy gecirio

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

Ben google kullanıyorum. GoDaddy sevmmiyorum güvenlik anlamında vs sıkıntılı zaten. Google üzerinde gizlilik ücretsiz. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aksata
    aksata's avatar
    Erkek

bana, hemen hemen her ay hobi olarak kullandığım aksata.com u bedavaya isteyen bir mail geliyor. whois bilgilerinde mail gözükmüyor diye biliyorum ama admin@aksata.com e  atıyor şerefsizler.  aramızda varsa veya bunu okuyan varsa parayla da satmıyorum. ne verirseniz verin satmıyorum ulan :)

Bazıları özgürlüğü sadece kendileri gibi düşünenlere reva görüyor...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    Muaddib bunu yazdı

Bu ikisinde gizlilik mevcut ve ücretisz. Fiyat konusunda ise kimi zaman indirim ve kampanyaları oluyor. ben her ikisinden de kayıt yapıyorum aktif olarak hiç bir sorun yaşamadım.

https://www.dynadot.com/

http://porkbun.com/

dynadot skrill den ödeme kabul ediyor. Ben de geçenlerde aldım skrillde parası sıkışan varsa bu sekil değerlendirebilir.

next next next install
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    aksata bunu yazdı

bana, hemen hemen her ay hobi olarak kullandığım aksata.com u bedavaya isteyen bir mail geliyor. whois bilgilerinde mail gözükmüyor diye biliyorum ama admin@aksata.com e  atıyor şerefsizler.  aramızda varsa veya bunu okuyan varsa parayla da satmıyorum. ne verirseniz verin satmıyorum ulan :)

^^D`

('v no interest, so close or far far away.)

RitmFarbRacourci tarafından 13/Mar/20 17:31 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S-E-R-H-A-T
    S-E-R-H-A-T's avatar
    Erkek

free ya da değil zorunda olmadığın takdirde domain privacy kesinlikle tavsiye etmiyorum.

Türkiyenin en büyük networklerinden birinde 48 saat kriz yaşadık, bir türlü yeni IP lere yönlendiremiyorduk domaini, ve mail ip leri black list te oldugundan yeni ip farz olmuştu. NATRO- TELEKOM  ile konferansdaydık sürekli çözemedik... bütün operasyonel süreçler patladı.. sonradan en çaylak IT elemanı "abi yea şu domain privacy şeysi ney olaki" dedi.. 12 sene önce alınan privacy servisin firması bile kapanmış dolayısıyla DNS ler oturmuyordu ordan anladık ta 2 saniyede çözdük...

şeyini şeyettiğimin şeyi
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cayan
    Cayan's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    S-E-R-H-A-T bunu yazdı

free ya da değil zorunda olmadığın takdirde domain privacy kesinlikle tavsiye etmiyorum.

Türkiyenin en büyük networklerinden birinde 48 saat kriz yaşadık, bir türlü yeni IP lere yönlendiremiyorduk domaini, ve mail ip leri black list te oldugundan yeni ip farz olmuştu. NATRO- TELEKOM  ile konferansdaydık sürekli çözemedik... bütün operasyonel süreçler patladı.. sonradan en çaylak IT elemanı "abi yea şu domain privacy şeysi ney olaki" dedi.. 12 sene önce alınan privacy servisin firması bile kapanmış dolayısıyla DNS ler oturmuyordu ordan anladık ta 2 saniyede çözdük...

En çaylak IT elamanının kafası çalışıyormuş demek ki ustalara halka geçirmiş desene :D

https://www.youtube.com/watch?v=jQk82bpUy1Y
Toplam Hit: 2011 Toplam Mesaj: 10
domain privacy domain