Ucuz Iphone

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bboy_kaya
    bboy_kaya's avatar
    Erkek

merhaba arkadaşlar, r10'da piyasanın çok altında fiyatlarda satılan 0 iphone ilanlarına rastlıyorum. sanırım swap cihazlar.. yurtdışından nereden temin ediyorlar? toptan getirtme şansımız var mı? 

Love is nothing without fucking!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek

Sanırım Dubai den alıyorlar ve pasaport kaydı yapılmadan satış yapıyorlar. Aldıkları fiyatın 20-300 tl yukarısına satıyorlardır.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

batmanda yaşıyorum, o cihazlardan burada tonla var. 6s 16 gb 1250 lira , 32 gb 1450-1500 lira civarında ama fazlası değil. Herkes alıyor, sorunsuz sıkıntısız. 

edit : cihazlar dubai , ırak, suudi arabistan gibi ülkelerden geliyor.  

KotomineKirei tarafından 03/Eki/17 23:06 tarihinde düzenlenmiştir

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    osmaman
    osmaman's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı

batmanda yaşıyorum, o cihazlardan burada tonla var. 6s 16 gb 1250 lira , 32 gb 1450-1500 lira civarında ama fazlası değil. Herkes alıyor, sorunsuz sıkıntısız. 

Para bulabilirsem görüşelim

İmza mı? O da ne demek?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı

facetime çalışmayan cihazlar mı hocam ?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı

ben bi süre hatay'da kaldim hocam, hatta bi cep telefonu tamir yapan yerde de calistim (baya oluyor). Nerdeyse bütün telefoncular calistigim yere getiriyorlardi telefonlari o telefonlar da irak, suriye, suudi arabistandan geliyordu ancak onlar orjinal degildi. Cok fazla imei atmisligim var o telefonlara :) gerek donanim tamiri de yapiliyordu. O yüzden o bölgelerdeki telefonlara "orjinaldir" diye bakmamak gerek. Adamlar ciddi ciddi kaliteli yapiyorlardi, anladigim kadariyla da o telefonlar cin'den geliyordu o ülkelere sonra kacak yollarla hatay'a getiriyorlardi. Ama senin dediklerin orjinal de olabilir bilmiyorum. Sadece benim gördüklerim replikalarini yapmislardi (o zamanlar akilli telefon falan yoktu henüz)

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

1.400-1.500 liralara Arabistan'dan iphone 6S almak imkansız. Daha geçen hacca giden tanıdığa sordurdum. 6S 32 GB 1.900, 7 32 GB 2.400, 7 Plus 32 GB 3.150 lira civarlarındaydı. 150 lirada kayıt parası ekleyin hesaplarken.

Üretimi durmuş 5S 32 GB bile 1.200 civarında.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı
    KotomineKirei bunu yazdı

facetime çalışmayan cihazlar mı hocam ?

@joe_black  çalışıp çalışmadığını bilmiyorum hocam, lakin almadan önce seri numarası sorgulatıp öyle aldırdım 2 tane cihaz geçen ay üniversiteden arkadaşlar için. birinin garantisi kalmamış görünüyordu, diğeri için ise 3 ay daha garanti vardı sistemde. onun dışında direkt olarak satan telefoncular var burda kaçak getirenler. geçen aydan beridir de sorunsuz kullanıyorlar.  çakma telefon falan olsa itunes yakalar diye düşünüyorum ya da görmez bir şekilde bu telefon tanınmıyor falan der.

@unbalanced hocam senin bahsettiğin çin malı cihazlardan da burda çok var. hatta bir dönem iphone 5c çok tuttu burda o replika olanlardan :D  bu bahsedilen cihazlarda her haliyle aynısı, yani bildiğiniz iphone 6s cihazlar. adamların kendi de söylüyor zaten swap cihazlar diye.

@mkyb burada söylenenleri söylüyorum, adamlar belirttiğim ülkelerden geldiğini söylüyorlar zaten alırken. varsa doğuda tanıdığın sordur, aynı cevabı alacaksın. 

Varsa eğer ucuza alıp satış yapmayı düşünen, buradan alıp kendisine temin edebilirim

edit : r10'daki konuyu gördüm, adam swap ürünler olduğundan bahsetmemiş. 

KotomineKirei tarafından 04/Eki/17 01:24 tarihinde düzenlenmiştir

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

1 aya kadar Batman'a gelicem hocam.

Fırsat olursa görüşelim bi götür o satan yerlere:)

Toplam Hit: 893 Toplam Mesaj: 9
iphone iphone