folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ucuz Uçak Bileti?

Ucuz Uçak Bileti?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WildWamqire
    WildWamqire's avatar
    Erkek

www.trucakbileti.com ve aerobilet.com.tr bu iki siteyi ir incele.

Abure cubure subure dubure re re re tey tey tey
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Hocam Vallaha hatırlamıyorum 3 ay önce almıştım kodu fakat şuan hala devam ediyor. Ziraatin numarasına TC numaranızı yazıp göndereceksiniz dönüşte size kod gönderiyor onu Anadolu jette bilet alırken Kredi kartında promosyon kodunda JetGenc Ziraat kodu var onu tıklayıp kodu girin

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    MhmdAlmz bunu yazdı

Hocam Vallaha hatırlamıyorum 3 ay önce almıştım kodu fakat şuan hala devam ediyor. Ziraatin numarasına TC numaranızı yazıp göndereceksiniz dönüşte size kod gönderiyor onu Anadolu jette bilet alırken Kredi kartında promosyon kodunda JetGenc Ziraat kodu var onu tıklayıp kodu girin

Nerede hocam bu kod alanı ?

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

Firmaların kendi siteleri haricinde daha uygun çok zor bulursun.. Bazı acentalar reklam maiyetinde belki alacağını reklama sayıp indirim uygular bu da 20 lirayı geçmez..

Kendine İyi Bak ..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek
    zeybekustasi bunu yazdı
    MhmdAlmz bunu yazdı

Nerede hocam bu kod alanı ?

Hocam kalkmış sanırım :(

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
Toplam Hit: 1855 Toplam Mesaj: 16
bilet uçak ucuz